Sleduj nás

Dominick Reyes se drsně opřel do Jona Jonese: Jsi zbabělec, přestaň nám lhát!

Dominick Reyes se drsně opřel do Jona Jonese: Jsi zbabělec, přestaň nám lhát!
Možná by Jon Jones bez dopingu nebyl tak úspěšný, zamyslel se Dominick Reyes, který už má dost lží a klamání ze strany bývalého šampiona.


MMA GOAT Jones přesně 18. srpna „potvrdil“, že se jeho návrat uskuteční v listopadu anebo v prosinci letošního roku. Na více než 90 % si přitom byl jistý, že se jeho soupeřem stane Stipe Miocic.

Dle nových informací, které na tiskové konferenci uveřejnil sám Dana White, se Jonesův návrat opět odkládá. Důvody uveřejněny nebyly, ale budeme-li se řídit tím, co řekl Jonův manažer, prý to bylo hlavně kvůli tomu, že se „nenašel soupeř“.

Jelikož se jedná o opravdu velké zmatky, u nichž nikdo neví, čemu vůbec může věřit, začínají toho mít lidé již plné zuby. Za všechny zmatené, naštvané a rozhořčené jedince se proto nyní rozhodl promluvit navrátilec Dominick Reyes.

Dominick_Reyes Dominick Reyes

Jon Jones jen lže, žádný návrat nechystal


„Od první chvíle, co jsem Jona porazil, ač mi to porota neuznala, mi bylo jasné, že se v tomto člověku něco změnilo. Jon pochopil, že není neporazitelný a že mu odchází síly. A aby to vypadalo, že se nevzdává, tak začal lidi balamutit svým domnělým přesunem do těžké váhy. Nenechte se ale vysmát, k tomu přesunu nikdy nedojde,“ uveřejnil Reyes.


„Kdo tuto lest neprokoukl, ten by si měl pořádně propláchnout oči. Celé je to jen od začátku hra, jak si zachovat tvář. Tahal vás za nos už v době, co říkal, že by mi dal odvetu. Nikdy o ni ale neměl zájem, byl to zbabělec," navážel se do MMA legendy.

„Čas od času sice něco utrousí do medií, ale to jen proto, aby zůstal relevantní. Ve skutečnosti každého z nás klame. Možná si i sám uvědomil, že bez dopingu není nic. Osobně začínám dost pochybovat, zdali by byl tak úspěšný, kdyby zůstal čistý.“ nařkl Reyes skrze Middle Easy historicky nejúspěšnějšího MMA zápasníka z polotěžké váhy.

Další články