Sleduj nás

Dominick Reyes: Myslím si, že jednou budu bojovat s Jiřím Procházkou. Nejdřív se ale musí v UFC osvědčit

Dominick Reyes: Myslím si, že jednou budu bojovat s Jiřím Procházkou. Nejdřív se ale musí v UFC osvědčit

Jiří „Denisa“ Procházka (26-3-1) sice v UFC ještě neodmlátil ani jeden zápas, ale už teď se o něm velmi často hovoří. Všichni jsou zvědaví, jak si v rámci nové organizace povede. A totéž naznačil i bývalý titulový vyzyvatel z kategorie polotěžké váhy.

Dominick „The Devastator“ Reyes (12-1) se rozpovídal o budoucnosti své divize a potenciálu, který v sobě ukrývá. Nadějné vyhlídky podle něj doplňuje rovnou celá řada jmen, mezi nimiž nechybí ani český samuraj Jiří „Denisa“ Procházka. A právě s ní by se Reyes mohl jednoho dne utkat.

Dominick Reyes si věří na Jiřího Procházku v UFC


„Sakra, miluju to. Vždy jsem mluvil o tom, že se pokusím oživit divizi polotěžké váhy UFC, a nyní tu máme několik nadějných chlápků. Dokud tu budu já, bude o zábavu postaráno. Rýsuje se mi zde spousta skvělých zápasů,“ uváděl třicetiletý Devastator, jemuž aktuálně patří první místo v žebříčku. Nad ním je už jenom šampionská příčka, na níž vysedává neohrozitelný Jon „Bones“ Jones (26-1, 1 NC).

„Povím vám několik jmen, která v mé divizi respektuji a o kterých si myslím, že s nimi budu v budoucnu zápasit. Jsou jimi Aleksander Rakic, Ion Cutelaba, Jiří Procházka… ale nejprve musíme vidět, jak se zde osvědčí… Corey Anderson, Johnny Walker, Jan Blachowicz a Thiago Santos. Bude to naprosto skvělé. Příštích sedm až osm let nás čeká spousta zábavy,“ nepochyboval Reyes.Další články