Sleduj nás

Dominance a boj o titul? Michael Page má pro víkend velké plány

Dominance a boj o titul? Michael Page má pro víkend velké plányFOTO: BELLATOR

Zatím to není vytesáno do kamene, ale na veřejnosti převládá názor, že pokud Michael Page dnes v noci přemůže Goiti Yamauchiho, zajistí si tím boj o titul. 

Bellator se nám vrací do pověstného Sap Centra, které se nachází v San José, kde se už tento pátek v noci zrodí velký PPV turnaj s pořadovým číslem 292. Hlavní zápas večera bude náležet šampionovi Usmanovi Nurmagomedovovi, který bude hájit svůj opasek lehké váhy proti Bensonovi Hendersonovi. Neméně zajímavá bude však také bitva fanoušky oblíbeného „Venoma“, který se vrací do klece po desetiměsíční pauze. 

Bellator mu za soupeře přiřadil třicetiletého japonského bojovníka Goitiho Yamauchiho, jehož bojový rekord nám napovídá, že se jedná o specialistu na submise. Poslední tři zápasy vyhrál a tuto sérii bude chtít nepochybně natáhnout. Jak už bylo naznačeno, odměna za výhru může být dost vysoká. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Nebylo to nikde řečeno, ale počítám s tím, že vítěz našeho zápasu půjde o titul,“ sdělil Michael Page mediím na předzápasové tiskové konferenci. „Tento scénář dává největší možný smysl, protože se tu nenachází nikdo jiný, kdo by si tu šanci zasloužil více. Říkám tedy, a myslím si to, že vítěz našeho duelu půjde o titul. Zejména, pokud předvedu dominantní výkon, jaký plánuji, tak nebude o čem.“ 

Venomovi tedy nechybí ta patřičná porce potřebného sebevědomí, ale to mu nechybělo ani loni v květnu, když bohužel na body prohrál s Loganem Storleym. Tehdy přišel o šanci stát se dočasným šampionem velterové váhy. Motivace jej tedy nepochybně požene dopředu, aby své původní zaváhání napravil. Další články