Sleduj nás

Do Prahy míří další dvě polotěžké váhy, jedna z nich se prezentuje rukopisem Jona Jonese

Do Prahy míří další dvě polotěžké váhy, jedna z nich se prezentuje rukopisem Jona Jonese

Ostřílený třiatřicetiletý americký borec proti ambicióznímu mladému polskému dravci. To bude další souboj, které nám UFC potvrdilo pro svou vůbec první oficiální návštěvu Prahy.

Do Prahy míří další dvě polotěžké váhy

Michal „Lord“ Oleksiejczuk je některými nazýván „novým Jonem Jonesem“, a to rovnou ze dvou důvodů. Jeho skóre čítá 12 výher a jen dvě porážky, které navíc přišly během jeho samotných začátků. Momentálně se nese na vlně devíti po sobě jdoucích výher, jež ho ženou při této trnité cestě za úspěchem.


Debut třiadvacetiletého polského bojovníka pod vlajkou UFC se uskutečnil 30. prosince 2017, avšak ke vší smůle mu byly po vzoru amerického kolegy Bonese, který rovněž působí v divizi polotěžké váhy, chvíli po zápase v těle nalezeny zakázané látky, a tak si celý rok 2018 odseděl mimo hru.

Jeho návrat je plánovaný na 23. února, kdy bude O2 arena hostit šlágr velkých bojových hvězd.


Na druhou stranu oktagonu se proti nadějné evropské raketě postaví již ostřílený třiatřicetiletý snajpr ze zámoří Gian Villante, s nímž je značka nejprestižnější zápasnické společnosti spojována už od roku 2013. Od té doby za jejího doprovodu nastoupil ke čtrnácti duelům.

I když se u amerického bijce v současné době střídají výhry a prohry, jeho zkušenosti s naprostou špičkou jsou nedocenitelné, z čehož by nepochybně mohl těžit. Za celou svou kariéru se Villante střetl s takovými jmény, jako je Ilir Latifi, Corey Anderson, Sean O’Connell nebo Sam Alvey, jehož mimo jiné také uvidíme na turnaji v Praze. Jako soupeř mu byl zvolen Gadzhimurad Antigulov.Další články