Sleduj nás

Dillon Danis žádá o fight s 66letým Stevenem Seagalem

Dillon Danis žádá o fight s 66letým Stevenem Seagalem

Když se někdo naváží do vaší cti, je obvyklé, že se budete nějakým způsobem bránit. Nicméně to, jak zareagoval Dillon Danis na slova slavného herce, nechalo mnohé v údivu.

Dnes již šestašedesátiletý americký herec, scénárista, producent a mimo jiné také mistr bojových umění se v jednom ze svých posledních vystoupení nechal slyšet, že by se na Khabibově místě (během UFC 229) zachoval úplně stejně.

„Odsuzuji ho za to, co udělal? Nikoliv. I jako diplomat říkám ne. Pokud slovně útočíte na něčí víru, rodinu, ženu, a dokonce i děti, nemůžete očekávat jinou reakci. Na jeho místě bych udělal totéž,“ uvedl Seagal.


Dillon Danis žádá o fight s 66letým Stevenem Seagalem

Vzhledem k tomu, že se tato zpráva dostala také k Danisovi, jenž se dříve chvástal i tím, jak jsou jeho schopnosti minimálně na Khabibovi úrovni, díky čemuž si jej Conor najal, aby ho připravil na duel s šampionem, pak bylo jen otázkou času, než na to zareaguje.


„Že by se choval jako Khabib? Takže by jako skočil i na mě? Žádné další řeči - já vs. Steven Seagal v oktagonu. Bellatore, vyjednej to!“ odpověděl Dillon.

Má to zapotřebí vůbec nějakou další reakci? Americký tisk se prakticky shodl, že se opět jednou ukázalo nezlomné ego stále teprve začínajícího zápasníka, jehož další kroky jsou kupodivu neznámy. Nemluvě o tom, že Danis vyzval prakticky každého, kdo se proti němu kvůli duelu z 6. října ohradil…Další články