Sleduj nás

Dillon Danis vyhrál druhý zápas kariéry a vyzval Jona Jonese: Uvidíme, jestli máš odvahu mě zastavit!

Dillon Danis vyhrál druhý zápas kariéry a vyzval Jona Jonese: Uvidíme, jestli máš odvahu mě zastavit!

Jak už zde několikrát zaznělo, tak kdyby nebylo Conora McGregora, nikdo by ho pořádně neznal. Mladý americký bijec je však pln sebevědomí a celou dobu prohlašuje, že je lepší wrestler než Khabib, díky čemuž by vyzrál i nad takovým soupeřem, jako je současná MMA jednička Jon Jones.

„Řekl jsem to předtím a opakuji se nyní. Já jsem ku*va naprostá světová jednička. Budu to opakovat tak dlouho, dokud tomu všichni neuvěří,“ pravil kontroverzní zápasník, který vyhrál teprve druhé profesionální utkání.


„Kdo mě zastaví? Tak kdo? Rory (MacDonald), Jon Jones, nějaká z těchto ku*ev? Pojďte a předveďte se, hoši. Já jsem číslo jedna!“ pravil Danis během pozápasové tiskové konference Bellatoru 222.

Dillon „El Jefe“ Danis měl být původně McGregorovým učitelem wrestlingu, následně však irský bojovník předal nějaké ze svých postojářských zkušenosti naopak jemu. Podstatné ovšem je, aby to ukazoval více v praxi, což není vůbec jisté. Jen mezi prvním a druhým fightem měl Dillon pauzu celý rok.


„Tak co bude? Pojďme, ku*va! Pojďme to zrealizovat. Jone Jonesi, chci tebe! Uvidíme, jestli máš odvahu mě zastavit,“ opakoval se, aniž by mu vadilo, že měří o nějakých 20 cm méně než soupeř, kterého vyzýval. „Na velikosti nezáleží, věřte mi. Jen to podepišme!“ odpovídal.


Další články