Sleduj nás

Diego Kotlár: Kdysi jsem se pral po garážích. V postoji Vémolu určitě sundám, ale chci za to milion

Diego Kotlár: Kdysi jsem se pral po garážích. V postoji Vémolu určitě sundám, ale chci za to milionFoto: Clash of the Stars / OKTAGON MMA

Chcete vidět Karlose Vémolu zaručeně padnout? Tak musíte cálovat, zní jasný vzkaz „Terminátora“ Diega Kotlára.

Oba to jsou Terminátoři, jen jeden je skutečný a druhému se ta přezdívka natolik zalíbila, že si ji také přivlastnil. Teď se s touto beta verzí robota z budoucnosti setkáváme v Clash of the Stars, kde bude mít v lednu svůj druhý zápas. Pokud mu ale organizace vyjedná duel s Karlosem Vémolou, moc rád své plány přeskupí.

„Já a Karlos Vémola jsme přátelé, uznávám ho, ale on se rozhodl mě vyzvat jako první. Já souhlasil, moc rád do toho s ním půjdu, ale řeknu to takhle. On se za zápas se mnou dožaduje milionu korun, tak ani já pod ten milion nepůjdu,“ prohlásil Diego Kotlár, který to poslední týdny rozjel na více frontách. Dokonce zkoušel i vyzvat prezidenta České republiky.

V postoji nemá Vémola šanci

Karlos Vémola je prvotřídní wrestler, který by na zem nepochybně stáhnul i 180kilového Diega, kdyby na to přišlo. Proto se jeho oponent dožaduje speciálních pravidel, která by výhodu naopak přesunula na jeho stranu.

„Karlos je na zemi jednička, ale vím o něm, že v postoji dobrej není. Pokud mi dáte milion korun, dám si to s ním v klasickém boxu a věřte mi, že vyhraju,“ odpovídal Diego na náš dotaz během živého streamu na svém TikToku.


O tyto peníze si řekl i navzdory tomu, že si za svůj poslední zápas v Clashi odnesl 50 tisíc korun. Teď se dožaduje dvacetinásobného navýšení, ačkoliv si na takové peníze v Česku přijde jenom právě Vémola.

Milionek by bodl

„A co, že si na takové peníze přijde jenom Vémola? Cožpak já nejsem taky Temrinátor? Já jsem Terminátor Diego Kotlár, já jsem taky dobrej, já ty peníze můžu taky vydělat. Jak říkám, chci alespoň mega a jdu do toho. Věřte mi, že Karlose sundám. A i když jsem takové tlusté prase, jak tady mnozí píšete, tak vám ukážu, že taky něco umím. Já jsem Kotlár a já mám svoji hrdost, já se pral po garážích a když jsem byl mladej, tak jsem měl nějaké jméno,“ prohlásil.

Tato zpráva je tedy spíše pro organizaci Clash of the Stars, která už byla s Karlosem Vémolou ve spojení. Možná se nějakého dalšího bizáru v budoucnu přeci jen dočkáme, ale že to bude s Diegem, a navíc ryze v boxu, to je asi předem vyloučeno.  


Diega jsme se také zeptali, zdali se plánuje navrátit do práce a jak to je s těmi sociálními dávkami, které si naposledy nemohl vynachválit. Zopakoval nám jen „A co, že do práce nechodím? Já už jsem celebrita a žiju si svůj život,“ načež nás odpojil, čímž naše konverzace skončila.

Dodejme si jednu zásadní věc. V reakci na Diegův výchlubný proslov o sociálce se k naší redakci dostala exkluzivní zpráva, že Jan Kotlár svůj výdělek z prvního zápasu v Clashi nikde nepřiznal, naopak všem řekl, že bojoval zadarmo. Peníze si na rozdíl od ostatních zápasníků nechal vyplatit na ruku a šel klasicky na úřad žádat o dávky. Teď je tato situace v řešení a šumperský Terminátor může mít malér. 

Zdroj: Autorský text​


Další články