Sleduj nás

Pane prezidente, vyzývám vás do Clash of the Stars, řekl Diego Kotlár. Teď čeká na reakci

Pane prezidente, vyzývám vás do Clash of the Stars, řekl Diego Kotlár. Teď čeká na reakciFoto: Clash of the Stars / Flickr

Diego Kotlár není spokojený s tím, kdo vládne české zemi, a proto se rozhodl udělat výzvu.


Šumperský Terminátor se řadí do toho spektra lidí, kteří při prezidentských volbách stáli na straně Andreje Babiše. Důvod sice veřejně ventilovat nechtěl, ale bobtnající emoce nezakryl.

„Je tu jeden člověk, se kterým bych si to chtěl vyříkat, a to je náš prezident,“ odpovídal Diego na dotaz reportérky z portálu boldnews.cz, jakého dalšího soupeře by si přál do klece.

„Je tohle výzva pro prezidenta na další Clash?“ ptala se reportérka dodatečně.

„Nemůžu tady říkat nějaké takové informace, nebo mě ještě zavřou,“ smál se Diego, který na moment váhal, jaká má volit slova.


„Ne, tak to je prostě nezávazná výzva. Buď ji přijme, nebo ne,“ uklidnila jej reportérka.

„Tak pane prezidente, vyzývám vás příště do Clashe!“ doplnil čerstvě nabuzený Diego, který se přitom díval přímo do kamery a hrozivě ukazoval prstem.

Na sociálních sítích vzbudil tento rozhovor velký rozruch, přičemž se dát říct, že se lidé nejvíce rozdělili do dvou táborů. Ten první se podivoval nad absurditou této výzvy, druhý si pro změnu přál, aby to prezident přijal a Diega porazil. Pochybujeme ovšem, že i pan prezident sleduje Clash of the Stars a má čas řešit každého nespokojeného občana.


Diego vs. Gappa

Koneckonců i sám Diego Kotlár věděl, že se jeho výzva s úspěchem nepotká, a proto vzápětí oslovil druhého člověka. Tentokrát TikTokera Gappu, který je svou fyzickou stavbou Diegovi mnohem více podobný. Ba co víc, je pravděpodobně ještě těžší. Cílem je si vynutit odvetu s Karlosem Bendou. 

„Já si na Karlose věřím, ale bohužel jsem v tom duelu zamrzl, což byl důvod, proč jsem nic nepředvedl. Přišla ta chvíle, která neměla přijít, a proto to dopadlo tak, jak to dopadlo,“ vysvětloval strýc Jardy Kotlára na svém TikToku.

„Všechna čest Karlosovi, porazil mě, byl lepší, respekt mu, ale já si na něj věřím. Také věřím, že byl na mě napíchanej steroidy, a proto chci odvetu. Dáme si ji spolu, ale nejprve se na něj pořádně připravím. To je tak za půl roku,“ líčil.

„Teď jsem trénoval dva měsíce a za tu krátkou chvíli jsem ten deficit mezi námi nemohl dohnat. Připravím se na něj a dáme si odvetu, protože chci zhubnout aspoň na sto třicet kilogramů. Začnu dřít a potom to rozjedeme znovu,“ oznámil Diego.Další články