Sleduj nás

Diego Kotlár: Benda se už teď klepe strachy! Jsem mnohem chytřejší jak on

Diego Kotlár: Benda se už teď klepe strachy! Jsem mnohem chytřejší jak on
Na očích Karlose Bendy je vidět, jaký má strach. Ten se tak moc bojí, až se Diego Kotlár obává, aby mu z plánové bitvy neutekl.

Pes je nakonec zakopaný na zcela odlišném místě, než jsme se původně domnívali. Zpočátku to možná vypadalo tak, že Diego hledá výmluvy, aby se boji s Bendou vyhnul, ale ono je to údajně zcela naopak.

Co Karlos vydal na svém YouTube kanálu poslední video, pocítil z jeho slov Diego strach. „Několik let jsem seděl a tyhle věci mám zažitý. A ty, kamaráde, ty se bojíš. Navenek říkáš, že ne, ale uvnitř se třeseš! Ono stačilo, když ti někdo řekl, že 170 kilo se nedá jen tak porazit, jak jsi ztichl,“ zněl Kotlárův kontra úder.


https://youtu.be/4IFRhlck6V8?list=LLgqPqkRQDUuJbX7x5s9tZ1Q

KO v prvních 30 vteřinách


„Budu se snažit, abych Bendu sundal hned na začátku, a to v prvních třiceti vteřinách! Jak on říká, že kolem mě bude jen chodit a já to neudýchám, tak tomu nevěřte. I kdyby mě trefil, tak mě nevypne. Já jsem zvyklý dostávat rány.

Nepopírám, může se stát, že mě porazí, ale já se nedám. Já tam půjdu s takovým srdcem bojovníka, že dám všechno do toho, abych vám ho porazil. A jak se trefím, tak vám garantuji, že ho vystřelím z těch bot,“ slíbil Terminátor Diego Kotlár svému soupeři, s nímž by se měl střetnout na turnaji Clash of the Stars 5, jenž bude na pořadu v červnu příštího roku.

Jsem chytřejší jak Benda


Karlos se během svých streamů často obouvá do Diega a jeho nízké inteligence. Jeho připomínky jsou ale dost osobní, že na ně prostě nešlo nereagovat.


„Benda, na co si hraješ, ty inteligente? Pořád o mně mluvíš a nadáváš mi, jako bys mě znal, jako bys se mnou vyrůstal. Už se konečně prober!

Akorát zkoušíš na lidi různé psychologie, aby si kupovali tvé merche, platili donaty a dávali ti lajky… Za co ti mají dávat lajky? Za tu tvoji blbou hlavu? Děláš ze mě debila, ale přitom jsem chytřejší jak ty.“

Zápas prý stoprocentně bude


„Já se ti musím smát,“ vzkazoval Diego Karlosovi. „Ty pořád mluvíš o tom, že mě sundáš, ale na tobě je přitom vidět, že se bojíš. Když ti někdo řekne, že 170 kilo se nedá jen tak porazit, tak valíš oči a máš strach. Takové věci já poznám z basy. Tam jsem se tuhle psychologii naučil. Vnitřně jsi úplně v prdeli. Nemusíš se bát, že bych do toho zápasu nešel. Já do toho stoprocentně jdu a sundám tě, ale to ty se bojíš!“ uvedl Diego Kotlár ve videu, které adresoval Karlosovi.


Další články