Sleduj nás

Deontay Wilder: Ještě nekončím. Přeju si, aby Fury za ty podvody pořádně zaplatil

Deontay Wilder: Ještě nekončím. Přeju si, aby Fury za ty podvody pořádně zaplatil FOTO: TOP RANK

Deontay Wilder stále doufá, že bude moct s Tysonem Furym napsat ještě čtvrtou kapitolu jejich příběhu.

Za námi jsou tři duely a kromě toho prvního, který se mohl přehoupnout na jednu i druhou stranu, Tyson dva z nich jasně vyhrál. Stal se tak vůbec prvním přemožitelem Bronzového Bombardéra, který byl (a dle procentuální úspěšnosti stále je) považován za nejúspěšnějšího knaokutéra v celé historii boxu.

Postupem času, jak Deontay stárl, jeho úder ztratil na razanci a jeho výkonnost šla rapidně dolů. To dosvědčují i statistické údaje z listin bodových rozhodčích, podle kterých tento alabamský boxer prohrál posledních sedmnáct kol v řadě. A přesto to nevypadá, že by se chtěl vzdávat.

Deontay má nějaké potíže se zády i rozkoly v rodině. Jeho snoubenka nedávno požádala o zákaz přiblížení, s čímž jí bylo vyhověno, načež tento pár zamíří k soudnímu líčení, kde se bude vysvětlovat, jak je to s domácím násilím, jež kromě nuceného pohlavního styku mělo zahrnovat i škrcení a dušení.

Ve stínu tohoto všeho však Deontay i nadále zůstává bojovníkem. Pro server Sportsbook Review prozradil, že má ve svém merku ještě čtvrtý zápas se starým rivalem Tysonem Furym, kterému stále nemůže odpustit ty podvody, jichž se během druhého zápasu s ním dopustil.


„Chci donutit Furyho zaplatit. Chci ho donutit pykat za ty podvody, kterých se vědomě dopouštěl a které mu léta procházely. Pořád ten příběh s ním nepovažuji za uzavřený, čtvrtá kapitola by měla být napsána. Saúdové mají sílu, aby tento duel uskutečnili. Pokud mě něco v kariéře motivuje, pak je to tato příležitost. Do té bych dal opravdu všechno.“

Wilder sice jasně prohrál s Josephem Parkerem a Zhileim Zhangem, který je dokonce ještě starší než on, ale jako by ve svém rozhovoru naznačoval, že v těch bojích nebyl sám sebou. Do bitvy s Parkerem dokonce nastoupil zraněný, což potvrdil i manažer soupeře, a tak zjevně nepůjde o výmysl. Přesto je nutné dodat, že po těchto neúspěších v Deontayovy dovednosti ne každý ještě věří.


Další články