Sleduj nás

Krásná ring girl Denisa Gudelj vyhrála soutěž Hledáme Playmate od Playboye

Krásná ring girl Denisa Gudelj vyhrála soutěž Hledáme Playmate od Playboye
Je to rok, co portál Top-Fight.cz přinesl rozhovor s nejznámější ring girl na tuzemské scéně Denisou Gudelj. Ta zvládla od té doby udělat velký krok vpřed a otevřít si nové možnosti. Zvláště pak minulý týden se jí podařil neobyčejný kousek.

Tady někdo nelenil! Denisa Gudelj vyhrála mezi obrovskou konkurencí soutěž Hledáme Playmate, kterou pořádal magazín Playboy. Navíc našla životní lásku a zkusila si i wrestlingový zápas. 


Zobrazit příspěvek na Instagramu 

Příspěvek sdílený 1 (@denisagudelj)


Deniso, co ty a bojové sporty dnes?


Stále se pohybuji nebezpečně blízko bojovým sportům s čísli nad hlavou, zůstává to i nadále mou vášní a věřím, že toho budu ještě nějaký ten pátek součástí. Od posledního našeho rozhovoru se nám také s Matoušem Rajmontem podařilo posunout s K.O. magazínem ze Sport5 TV na TV Nova, což vnímám jako velký úspěch a mám z toho radost.

To ale není v poslední době vše...


Samozřejmě mám zásadní novinku, takový můj životní úspěch - stala jsem se vítězkou castingu, který pořádal český Playboy Hledá se Playmate. To znamenalo nafocení krásných snímků s věhlasnou fotografkou Alžbětou Jungrovou včetně titulky červnového čísla. Moc se těším, co vše to přinese. A chtěla bych také poděkovat týmu lidí z Playboye, díky kterým to byl nezapomenutelný zážitek. Je to tak skvělá příležitost (po téměř desetiletém snažení v modelingu) dostat v rámci naší malé zemičky větší šanci prorazit.

gudelj denisa syrohova lucie

Svůj dívčí sen objevit se na obálce Playboye sis tedy splnila. Máš nějaké další mety, kterých chceš dosáhnout?


Určitě. Mě žene celý život nějaký neviditelný motor stále kupředu. Bohužel se ani za úspěchy nedokážu sama pochválit a snažím se jít stále dál a dál, bez ohledu na to, co se podaří. Jsem ambiciózní holka, ani nevím, kde se to bere. Potřebuji stále cítit naplnění svých ambicí a seberealizaci. Nedokážu na světě jen tak fungovat a nic netvořit.

Je tedy jasné, že dáš nyní přednost modelingu. Nezavrhneš bojové sporty?


Fighty k mojí osobě prostě patří. Samozřejmě mám nějaké představy. Další z mých velkých snů je projít se alespoň jednou v životě jako cage girl ve světovém UFC. Uvidíme, zda se štěstí usměje. Další progres pro mě znamená třeba moderování v rámci fight eventů, které mě mimo funkce ring girl v blízké době čekají. Je to velká výzva a také splněný sen. Z moderování jsem mnohem víc nervózní než z práce modelky, tam už nestačí být pouze hezká. Ale jdu do toho po hlavě! Tohle jsou ale jen věci, které nejsou v životě úplně priorita. Jsem už asi rok a půl šťastně zamilovaná, což je největším pohonem pro všechny mé aktivity. Přála bych si především krásný vztah se svou láskou. Ideálně po celý zbytek života. Zdraví. Štěstí. Spokojenou rodinu...
 


Zobrazit příspěvek na Instagramu 

Příspěvek sdílený 1 (@denisagudelj)

Máš za sebou jeden wrestlingový zápas v želé. Nechodí nabídky na opravdový fight?


Dostala jsem letos už dvě nabídky. Na zápas v klasickém boxu a také do pořadu, který vede až do zápasu v MMA. Samozřejmě mě to na jednu stranu moc láká. Vyzkoušet své limity, zkusit ze sebe dostat maximum. Ale vzhledem ke své práci v modelingu apod. jsem se nakonec rozhodla, že nemusím být všude, i když tento sport miluji. Potřebuji si chránit ksichtík a zůstanu pouze u box tréninků ve Spejbl Gymu, kam se chodím pravidelně vybít a udržovat se v kondici. Zápasení přenechám jiným, alespoň prozatím. Na druhou stranu nikdy neříkám nikdy. Jednou jsem prohlásila, že svršek nikdy neodhodím a dopadlo to nafocením snímků pro Playboy. Ale jak říkám, tahle příležitost se jen tak neobjeví. Je to prestiž a pro tento časopis se odhalilo i mnoho úspěšných žen, které obdivuji. Beru to jako jedinou výjimku v mém životě, která za to stojí.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu