Sleduj nás

David Kozma prolomil mlčení po poslední porážce! Chodí mu výhružky i nadávky

David Kozma prolomil mlčení po poslední porážce! Chodí mu výhružky i nadávkyFOTO: OKTAGON MMA

„Růžový Panter“ si svůj návrat představoval rozhodně jinak. Zdravotní pauza, při které byl prostor na získání nových dovedností, měla vyústit v mnohem lepší výsledek, než je prohra v prvním kole. MMA je ovšem kruté i krásné zároveň a David nyní poznává jeho odvrácenou tvář.

Dlouhé roky měl Oktagon jasného vládce. Kozma držel titul veltrové divize pevně v rukou a kdokoliv se jej pokusil sesadit z trůnu, tak se se zlou potázal. Nyní se bohužel zdá, že z něj brazilský šikula Brito sňal kouzlo neporazitelnosti a David si v poslední době připisuje více červených políček než těch zelených. V potaz musíme samozřejmě vzít i sílu soupeřů, protože Kozma bojuje proti absolutní evropské elitě, a i po pauze si řekl o pořádné jméno.

Ion Surdu se v Oktagonu již předvedl a například Alex Lohoré na něj rozhodně nevzpomíná s láskou. „Moldavský Drákula“ má velmi dobré oko a rychlé ruce. Obojí se potvrdilo i v sobotním zápase. Kozma se v polovině úvodního kola vrhnul trochu bezhlavě do útoku a následoval tvrdý trest. Pravačka Moldavana nevypadala jako nějaký obrovský granát, ale byla skvěle načasována. Energie úderu se spojila s Davidovým pohybem a „Růžový Panter“ se poroučel k zemi. Následné kladivo, které přitlouklo jeho hlavu k podlaze klece, bylo možná trochu navíc, ale ani Surdu asi nečekal, že už by mohlo být dobojováno.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Prohrál jsem v prvním kole na KO. Je to moje druhé KO v životě. První KO jsem dostal někdy 8 let zpátky ještě na Heroes Gate. Tohle bylo moje druhé, takže je to takové zvláštní,“ zahájil David hodnocení nepovedeného zápasu na svém Instagramu.

„V tu chvíli jsem absolutně nevěděl, co se stalo. Viděl jsem až poté video, že mě vypla jen taková blbá přední časovaná rána. Takový je prostě sport. Nejvíce mě mrzí to, že jsem nedokázal prodat to, co jsem měl natrénováno,“ popsal rozhodující moment a popsal své plány na další měsíce.


„Nyní budu přemýšlet, co bude dál. Přes prázdniny si dám pár týdnů oraz, pojedeme na dovolenou s rodinou, poté naskočím do tréninku. Zápas bych chtěl někdy až na konci roku třeba. Zatím jsem nad tím nepřemýšlel podrobně, ale letos bych chtěl znovu zápasit.“

Neúspěchy ke sportovnímu životu prostě patří. Každý, kdo sleduje kariéru poctivého dříče z PriMMAt Gymu, přeje Davidovi jen to nejlepší. Bohužel se najde i pár výjimek, které mu po porážce vypisují na sociálních sítích nechutné zprávy.

„Ty cura*u, dal jsem na tebe pět set, to mám za měsíc práce, ty mr*ko. Ty se vypneš po jabu na nos? Když jsem viděl ten zápas, tak mi přišlo, že bych tě rozšvihal, i když netrénuju MMA. Jsi ostuda česká, vys*r se na to, ty mr*ko buzer*nstká růžová,“ napsal Davidovi jeden z jeho „fanoušků“ v reakci na sobotní prohru.


Bohužel, i takové věci musí zápasnici po porážce snášet, ale věříme, že se nejednalo o žádného ze čtenářů Top-Fight.cz, kam chodí jen slušní lidé se zájmem o samotný sport.


Další články