Sleduj nás

Dana White poskytl update ohledně budoucnosti Conora McGregora

Dana White poskytl update ohledně budoucnosti Conora McGregora

V jeden moment navnadil své fanoušky návratem, v ten druhý jim opět vzal všechny naděje. Následně znovu naznačil, že to s tím koncem zase tak horké nebude. Jaké je tedy McGregorovo stanovisko nyní? Šéf UFC, jenž s Conorem trávil spoustu času na Floridě, se na tuto otázku snažil odpovědět.

„Myslím si, že se vrátí buďto ještě v tomto roce, nebo začátkem příštího,“ pravil White pro TMZ Sports. „Uvidíme, jak se věci vyvinou v září,“ doplňoval, čímž naznačoval, jak dopadne bitva mezi Khabibem Nurmagomedovem a Dustinem Poirierem o právoplatný titul lehké váhy.

Vzhledem k tomuto tvrzení se nabízí otázka, zdali je možnost, aby se Khabib s Conorem dočkali odvety. Jak to tak vypadá, šance tu je, ale to by nejprve musel Dustin jindy neomylného šampiona porazit.

„Conor určitě nepůjde s vítězem. Těším se ale, jak se věci vyvinou. Určitě to zatřese natolik divizí, že nebude záležet na tom, kdo ten zápas vyhraje,“ odpovídal prezident UFC.


Další jméno, které velmi nahlas žádalo o souboj s Conorem McGregorem, je Jorge Masvidal. Poslední přemožitel dříve neporaženého Bena Askrena. I ten nemá šanci slavného Notoriouse dostat?

„Ne, sakra ne. Masvidal je na Conora příliš velký,“ reagoval bez váhání White, jenž se snažil naznačit, že pokud se irský oblíbenec fanoušků vrátí, do velterové váhy určitě nepůjde.


Posluchačům ovšem neuniklo, že McGregor ve velteru už dvakrát bojoval. Oba dva duely se uskutečnily s Nateem Diazem.

„Uskutečnily, ale neměly. Nelíbilo se mi, když šel Conor do velteru poprvé, nelíbilo se mi ani, když tam šel podruhé. On do té váhy prostě nepatří,“ uzavíral White, který tím jen zopakoval své předchozí názory. Nerad by zejména v rámci špičky lehké váhy plánoval něco dopředu, dokud se nerozhodne, jak dopadne bitva Khabiba s Dustinem.


Další články