Sleduj nás

Dana White: Jestli chce Tyson Fury zjistit, kdo je nejdrsnější chlap na zemi, smlouva je připravena!

Dana White: Jestli chce Tyson Fury zjistit, kdo je nejdrsnější chlap na zemi, smlouva je připravena!Foto: UFC

Hlavní tvář americké organizace UFC cítí ve vzduchu peníze. Dana White se rozhodl, že to bude on, kdo uspořádá money fight mezi šampionem UFC v těžké váze a boxerskou legendou Tysonem Furym. Na tiskové konferenci po turnaji UFC Vegas 74 přišel mocný boss s konkrétní nabídkou a vše nyní záleží britském boxerovi.

„Mám Tysona Furyho moc rád, jsme dobří přátelé. Pokud ale probíhá nějaká diskuze o tom, kdo je nejdrsnější chlápek na světě, tak musím říct jednoznačně Jon Jones,“ zahájil svůj proslov Dana. „Dalším nejdrsnějším chlapem by byl Tyson Fury, ovšem jen pokud by se jednalo o boxerský ring. Všichni boxeři, kteří se do téhle debaty zapojují, totiž chtějí bojovat podle svých pravidel,“ prohlásil White, který měl samozřejmě na mysli Joshuu a Wildera.

„Není to tak dlouho, co jsme dokázali najít společnou řeč s Floydem Mayweatherem. Proto si myslím, že to dokážeme vymyslet i s tebou, Tysone, a přijdeme na to, jak ti zaplatit, abys byl spokojený. Nabídka je venku. Vím, že jsi si chvilku pohrával s možností zápasu v MMA, a v UFC najdeš odpovědět na otázku, kdo je skutečně nejdrsnější,“ nabídl Dana konkrétní zápas největší boxerské hvězdě současnosti.

Pro Tysona Furyho nebude setkání v kleci s Jonem Jonesem asi příliš lákavou záležitostí. Pokud se ovšem obě strany dohodnou na hybridních pravidlech, šance se znatelně zvýší. Návod, jak podobný zápas uspořádat, nabídla asijská organizace ONE FC, která dokázala dostat do klece šampiona v muaythai Rodtanga.

Zdroj: UFC tisková konference Další články