Sleduj nás

Dana White jasně nadržuje Američanům, lidé jako já jsou pro něho odpad, zuří Chimaev

Dana White jasně nadržuje Američanům, lidé jako já jsou pro něho odpad, zuří ChimaevFOTO: UFC

V UFC panují jiné zákony, bojovníkům z Ameriky je viditelně nadržováno, zato Rusové mají smůlu. Takový Chimaev by kvůli tomu mohl vzteky něco rozmlátit.

Khamzat Chimaev byl v jeden moment velkou hvězdou, o které se všude psalo a každý ji obdivoval. Dnes ji ale tak často v kleci nevidíme, což údajně není její chyba, nýbrž šéfa UFC, s nímž se tato bojová celebrita dostala do křížku.

Khamzat to pochopil tak, že na chybě je jeho národnost. Čečenec, ač se švédským občanstvím, který ovšem podporuje Ramzana Kadyrova, kterého zase spousta lidí nenávidí. A Dana White má být jedním z nich.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Tohle je hnusná xenofobie! Dana White vidí Rusáka a první, co ho napadne, je: ‚Tak toho šoupnu na druhou kolej.‘ Takto on uvažuje. Je zaujatý proti Rusům, je zaujatý vůči Čečencům a je zaujatý vůči mně!“ pustil si „Borz“ ústa na špacír. Vzápětí na to přestal šéfa UFC sledovat na sociálních sítích.

„Už dávno jsem měl bojovat o titul, ale bohužel jsem se pro Danu narodil ve špatném koutě světa, tak mě přehlíží. Raději dá šanci Colbymu Covingtonovi, který vůbec nebojuje, má jednu výhru za dva roky a vyhýbá se eliminačním duelům. Tohle vám přijde spravedlivé?“ tázal se Chimaev na svém YouTube kanálu.


„UFC chce, aby pás držel Američan. Usman Colbymu dvakrát zlomil čelist, a přesto jde znova o pás. Já nejsem Američan, tak mám smůlu. Zlobím se, ale nic s tím nenadělám. I kdybych zmlátil ty největší borce nejen v UFC, stále si tím nepomůžu. Tady hněv nemá cenu, musím zůstat v klidu a čekat a doufat, že pro mě má Alláh připravené lepší plány,“ vyjádřil se Chimaev.

Zajímavé je, že tyto potíže začaly ve chvíli, co Khamzat hrubě nesplnil limit pro zápas s Natem Diazem. Dana White kvůli tomu loni v září překopal hlavní kartu a zdá se, že Khamzatovi tento počin nikdy neodpustil.


Další články