Sleduj nás

Další mela v soutěžích ve fackované! Zápasník ustál otřes mozku, pak jednou ranou vypnul šampiona

Další mela v soutěžích ve fackované! Zápasník ustál otřes mozku, pak jednou ranou vypnul šampionaFoto: Power Slap

Power Slap nám nabídlo další zápas, o kterém se bude ještě dlouho diskutovat. Bývalý šampion Christapher Thomas usnul přímo na bojišti. Ještě předtím roztancoval a omámil svého soupeře.

Dana White se nedávno chlubil, že soutěže ve fackované sleduje čtyřikrát více lidí jak ostatní sporty. Samozřejmě, nevidíme do toho, a tak nevíme, zdali nemluví jen tak do větru, ale pravda je taková, že podobný bizár nikde (snad kromě Clashe a RedFace) neuvidíme.

Power Slap má za sebou rok a půl své existence, knokautů přibývá a diskuze na veřejně dostupných internetových fórech se prohlubují. Jedna polovina komentujících je silně nespokojená, druhá je naprosto unešená tím, co vidí. Jedno KO střídá druhé a nábory čím dál odvážnějších a šílenějších zápasníků pokračují.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Power Slap 7

Do turnaje Power Slap 7 nastoupil bývalý šampion z velterové váhy Christapher „KO Chris“ Thomas, který držel mistrovský opasek dlouhých 335 dní, než jej letos v únoru sesadil Emanuel „No Love“ Muniz. Chris se v podstatě jenom o pár týdnů později pokusil o návrat na vrchol, ale místo něho se v žebříčku propadnul ještě níže. Tentokrát se mu katem stal Anthony Blackburn.

Tento zápas nám přinesl vskutku mimořádný a málo vídaný průběh. Christapher totiž vyhrával a svého soupeře jedním úderem roztančil natolik, že mu způsobil mírný otřes mozku. Bohužel pro něho, pokud má protivník sílu pokračovat a doktor neřekne jinak, může tak učinit. A Anthony se rozhodně nechtěl vzdát.


S vědomím, že do příštího úderu musí dát všechno, protože on sám by další facku už nepřežil, vstoupil Anthony do druhého kola. Následovalo máchnutí, ruka prosvištěla vzduchem a trefila přímo pojistky. Bývalý šampion se odporoučel k zemi a už nevstal.

„Příběh jako z pohádky. Jo, měl mě nahuleného, dost mi rozhodil myšlenky a zjevně mám i otřes mozku, ale pořád jsem věděl, že to dám. A dal jsem!“ sdělil Blackburn hned do mikrofonu po své výhře, která ho vystřelila do popředí žebříčku. A kdo ví, zdali si jí nezajistil příští titulovou šanci.


Další články