Sleduj nás

Cormier nebere nic na lehkou váhu, Miocicovi nehodlá dát ani kousek prostoru hrát jeho hru

Cormier nebere nic na lehkou váhu, Miocicovi nehodlá dát ani kousek prostoru hrát jeho hru

Daniel „DC“ Cormier (22-2) má před sebou poslední zápas kariéry, a proto je pro něho velice důležité, aby se v něm uvedl v tom správném světle.

On i Stipe Miocic (19-3) stojí před náročným úkolem, jenž má určit, kdo bude považován za historicky nejlepší těžkou váhu nejen celé historie UFC, ale vesměs i celé historie MMA, jak podotkl sám Dana White.

„DC“ vyhrál první zápas nad Miocicem v létě roku 2018, když jej poslal k zemi ještě trochu překvapivě v prvním kole. Stipe si svůj pás vzal zpátky o rok později (v létě 2019), když bravurně pozměnil taktiku a po nepříznivě se vyvíjejícím souboji strhnul ve čtvrtém kole štěstěnu na svou stranu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Daniel Cormier se chystá na odvetu v UFC

Ačkoliv se skóre vyrovnalo, Cormier se stále nemůže zbavit myšlenky, že měl odvetu vyhrát. „V každém kole vyjma čtvrtého jsem byl lepší. Bohužel jsem se ale pekelně vyčerpal, že potom stačila chvilka nepozornosti a bylo po všem. Nejvíce mě mrzí, že jsem se nedržel taktických pokynů svých trenérů, podobnou chybu už znova neudělám,“ zpytoval svědomí jedenačtyřicetiletý válečník.


 „Je to zápas o všechno. Nyní dbám více na dobrou kondici i správnou přípravu. Budeme bojovat v menší kleci, což mi vyhovuje. Stipemu skočím po noze a už ji nepustím. Hodím ho na záda a budu ho chtít na té zemi udržet,“ dodával s tím, že je připravený svého soupeře celých pět kol kontrolovat, aby eliminoval jeho přednosti a zabránil tak případnému překvapení jako v minulém souboji.


Další články