Sleduj nás

Conor McGregor se vrací, potvrzuje šéf UFC, ale Frankieho Edgara mu za soupeře dát nechce

Conor McGregor se vrací, potvrzuje šéf UFC, ale Frankieho Edgara mu za soupeře dát nechce

Conor McGregor před pár chvilkami dostal všechny fanoušky do varu, když konečně prolomil mlčení a vyzval šéfa UFC, aby zorganizoval zápas mezi ním a Frankiem Edgarem. Dana White jeho touhu po zápasení vítá, ale zároveň mu nechce dát za soupeře někoho, kdo se pohybuje skoro až dvě váhové kategorie pod ním.

„Jak už bylo řečeno, záleží na mně a mně se tenhle zápas vůbec nelíbí,“ reagoval Dana White na regionální kabelové televizi NESN. „Jsem šťastný za Conora, že se touží vrátit zpátky, ale Frankie Edgar není soupeř pro něj.“

Vše je dáno váhovým rozdílem mezi oběma borci. Zatímco Conor je v současné chvíli váha lehká (do 70,3 kg), Edgar plánoval dokonce přesun z pérové (65,8 kg) do bantamu (61,2 kg), což je o dvě kategorie níže. Kvůli zápasu s McGregorem by však byl ochotný opět podstatně přibrat.


Image result for conor mcgregor frankie edgar

„Tenhle zápas se mi nelíbí. Frankie může bojovat o titul bantamové váhy, a kdyby šel nahoru, o svou možnost by přišel. Někdo, kdo je o dvě váhové kategorie níže, by neměl bojovat se zápasníkem lehké váhy, to prostě nedává smysl,“ vysvětloval Dana White.


S kým by se tedy mohl Conor při svém návratu utkat? „Máme tu chlápky, jako jsou Donald Cowboy Cerrone nebo Justin Gaethje. A vyloučit nemohu ani Natea Diaze s Jorgem Masvidalem. Uvidíme, kdo z nich 2. listopadu vyhraje, i to jsou možní soupeři pro McGregora,“ navnazoval, že by se fanoušci mohli dočkat potenciální hvězdné trilogie s Diazem.

Zdali by si Conor své rozhodnutí ohledně návratu rozmyslel, o tom Dana White nepochybuje. „Conor McGregor bude zápasit znovu, na to vemte jed!“ prohlásil sebejistě.

Image result for mcgregor diazDalší články