Sleduj nás

Cody Garbrandt se opřel do feťáka Dillashawa. Dožaduje se završení trilogie

Cody Garbrandt se opřel do feťáka Dillashawa. Dožaduje se završení trilogie
Cody Garbrandt má stále na jazyku tu hořkou pachuť z prohraného dvojzápasu s „podvodníkem“ TJ Dillashawem a rád by to napravil.

TJ se objevil nedávno v kleci, když se pokusil vzít pás Aljamainu Sterlingovi. Bohužel se mu to nepovedlo hlavně z toho důvodu, že do duelu již vstupoval se zraněním, což během pozápasového interview hned všem připomněl.

„Jen během přípravy jsem si aspoň dvacetkrát vykloubil rameno. I tak jsem ale válečník a nevzdal jsem to. Z toho historického hlediska se stále považuji za nejlepší bantamovou váhu celého MMA.“


To nicméně ale byla slova, která mnoho lidí pobouřila. Ne každý s Dillashawem zrovna soucítí a někomu se nelíbí zejména to, že byl chycen při dopingu. Takovému Codymu Garbrandtovi to údajně zničilo kariéru.

„TJ vždy sypal. Považuje se za krále MMA, ale žádného ze svých úspěchů nikdy nedosáhl čistě. Zeptejte se kohokoliv z jeho týmu a každý vám potvrdí, jak se tím chlubil. Ukazoval nám, jak a kdy máte sypat, aby se na to nepřišlo. Takový člověk nemůže mít v historickém žebříčku žádné místo!“ míní Garbrandt.


„Navíc mě serou i ty Dillashawovy výmluvy. Teď neustále mluví o tom, že prohrál se Sterlingem jen proto, že si v přípravě vykloubil rameno. Já nikdy nebrečel kvůli zranění. A to mi před naším prvním fightem museli pravidelně píchat injekce proti bolesti do zad,“ poznamenával.

„Teď je ta nejvhodnější příležitost. Já vs. TJ spolu musíme završit trilogii. V celém UFC není člověk, který by byl prašivější, než je on. Nechte mě světu ukázat, že toho s*áče zničím, když už nemůže používat EPO!“ dožaduje se Garbrandt.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články