Sleduj nás

Chtěl se zabít, zadržela ho policie! Plzeňská restaurace na Andělu řešila opilého Fenina

Chtěl se zabít, zadržela ho policie! Plzeňská restaurace na Andělu řešila opilého FeninaFOTO: OKTAGON MMA

Nadějná snaha o zkrocení vlastních démonů se opět vymkla bývalému fotbalistovi z rukou.

Zdálo se, že náročný trénink na MMA premiéru vyhnal Martinu Feninovi z hlavy všechny lumpárny, ale páteční večer potvrdil opak. Organizace OKTAGON může nyní pouze doufat, že se jednalo o jednorázový úlet a není v ohrožení celý projekt, do kterého je bývalá hvězda Frankfurtu zapojená.

Plzeňský výčep na Andělu je oblíbeným místem mnoha známých sportovců. Podnik je vyhlášený kvalitní kuchyní a ještě lepším pivem. To očividně zachutnalo i Martinu Feninovi, který má ovšem se svojí alkoholovou minulostí velmi tenkou hranici, kdy se z veselé párty stává melodramatická tragédie.


„Nejdříve ho čtyři policisté legitimovali, následně odešli, a když se za cca pět minut vrátili, tak už přišlo na řadu několik telefonátů a vše vyvrcholilo zadržením,“ popsal incident jeden z očitých svědků v rozhovoru pro deník Blesk.

Důvodem zadržení měla být útočníkova snaha o sebepoškozování, kterou sdělil své manželce.


„Opilý volal manželce, že se zabije,“ potvrdil vážnost situace další svědek.

Bývalý stříbrný medailista ze světového šampionátu U20 se v problémech s alkoholem kombinovaným s prášky na spaní utápěl již během svého angažmá v bundesligovém Frankfurtu. Martin se krátce po incidentu objevil na pražském letišti Václava Havla, kde chytnul let do Barcelony.

„Odbavoval se s námi k letu do Barcelony ve 21:30. Byl viditelně potlučený, měl monokl a škrábance,“ popsal Blesku jeden ze spolucestujících.


Věříme, že si Martin ve španělské metropoli vyčistí hlavu a po návratu se znovu vrhne do plnohodnotného tréninku. Režim spojený s náročnou zkouškou v kleci je totiž nejlepší terapie, kterou si mohl najít.


Další články