Sleduj nás

Chael Sonnen poslal výzvu směrem k „hlupákovi“ Tito Ortizovi

Chael Sonnen poslal výzvu směrem k „hlupákovi“ Tito Ortizovi

Chael a Tito se spolu již jednou utkali, avšak jejich vzájemné problémy se tím nevyřešily, proto žádá Sonnen o odvetu.

Není tomu moc dávno, co se „The Huntington Beach Bad Boy“ (20-12-1) mohl radovat ze skalpu svého protějšku z divize polotěžké váhy pod podpisem Bellatoru, kde oba borci figurují (v případě Ortize již figurovali, neboť on sám už odešel do důchodu). 

Chael Sonnen poslal výzvu směrem k „hlupákovi“ Tito Ortizovi


Chael Sonnen (31-16-1) se v lednu 2017 nechal svým soupeřem ještě v rámci prvního kola uškrtit, což po několika urážkách možná výléčilo rány na duši u Tita, avšak nikoliv u bijce z Oregonu, který si vede svůj vlastní YouTube kanál, kde mimo jiné i analyzuje mnohé velké zápasy. 

Jak se tedy dají takovéto rány zahojit? Údajně nijak jinak než dalším zápasem. „Hej, hlupáku!“ napsal Sonnen na svém twitterovém účtu, kde zároveň nezapomněl označil ani Ortize, „teď vážně, jsi připravený na odvetu, nebo ne?“ 


Tito Ortiz se naposledy objevil v kleci 24. listopadu 2018, kdy jej čekal závěr trilogie legendárním Chuckem Lindellem. Jak je nám známo, napotřetí to konečně vyšlo a The Huntington Beach Bad Boy se mohl radovat. Sonnen oproti tomu naposledy bojoval 13. října s Fedorem Emeliankem, kde toho příliš nepředvedl a po zásluze také prohrál na TKO.


Další články