Sleduj nás

Chael Sonnen chválil svého přemožitele: Jemeljaněnko je jiná liga, ještě nikdo mě takhle nezřídil

Chael Sonnen chválil svého přemožitele: Jemeljaněnko je jiná liga, ještě nikdo mě takhle nezřídil

Bellator 208 je za námi a my tedy už víme, kdo si vysloužil vstupenku při divoké jízdě celou cestou až do finále. Ruský legendární bijec Fjodor Jemeljaněnko si to o titul v těžké váze rozdá s Ryanem Baderem, což znamená, že Chael Sonnen opět jednou ztroskotal těsně před cílem. Nyní ovšem nezapomněl vzdát svému přemožiteli patřičný hold. 

„Nepamatuji si, kdy by mě takhle někdo zřídil. Fjodor byl jako sopka, která měla každou chvíli explodovat,“ říká jedenačtyřicetiletý borec původem z Oregonu.

„Ačkoliv její údery nebyly nějak precizní, každý její zásah mnou pěkně otřásl,“ přibližuje nám tu situaci, kdy jej ruská mašina tvrdě srazila k zemi, kde mu vůbec nedala odpočinout.

„Sudí mě varoval, že jestli se nepohnu, tak zápas ukončí. Já jsem byl v krytu a myslel si, že ty rány pokrývám… bylo chvíli před koncem kola,“ vysvětluje svůj plán.

Bellator 208 je za námi


„Byla to špatná strategie. Nejdřív jsem ty údery blokoval, ale pak se to vymklo kontrole a výsledek už známe...,“ připomíná nám. 

A protože tu máme něco jako turnajového pavouka, Chael Sonnen nám v této soutěži končí. Ledaže by Bellator přišel s plánem udělat souboj o třetí místo, což se asi nestane. 

„Kdyby se udělal duel poražených, nebudu proti. Souboj o třetí místo by nebyl špatný, ale opravdu netuším, jestli něco takového uvidíme. Záleží na Scottu Cokerovi (šéfovi organizace),“ doplňuje.Další články