Sleduj nás

Česko mě nerespektuje, už ho nikdy nebudu reprezentovat, řekl Muradov

Česko mě nerespektuje, už ho nikdy nebudu reprezentovat, řekl Muradov
Makhmud Muradov jen těžce nese odloučení od své dcerky. Poté, jak se k němu Česká republika zachovala, už jí respekt vykazovat nebude.

O Machovi se říká, že to je uzbecký zápasník s českým srdcem. Domácí fanoušci ho přijali mezi sebe, podporovali ho a přáli mu štěstí na jeho bojové pouti, která vedla až do slavné UFC.

Po rozchodu s Monikou Bagárovou ovšem jako by Mach ztratil svůj druhý domov. Česko mu neprodloužilo vízum, Evropa ho také nechce, a on musí zůstat v Uzbekistánu.


„Nemohu se vídat jak s dcerkou, tak jsem se nemohl ani zúčastnit UFC turnaje ve Francii,“ bědoval Muradov, ve kterém se postupně začaly hromadit emoce.

„Budu zápasit v Abú Dhabí, ve Francii mi zápas zrušili, nemám totiž vízum do Evropy, protože mi ho Česko zrušilo. Ani nevím proč. Že jsem prý nebezpečný pro republiku a veřejnost,“ řekl Muradov webu iSport.cz.


makhmud muradov ufc zena

Tento krok znamená i konec reprezentace České republiky na světových turnajích.

„Česká vlajka by znamenala reprezentaci státu, který mě nerespektuje. Mám rád lidi v Česku, miluju je. Mám v Česku dceru, kamarády, všechno. Ale to, jak se zachovala Česká republika... Bohužel už nikdy nebudu mít v zápase českou vlajku. Říkám to, jak to je," dodal závěrem.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

UFC Vegas 68, Lewis vs. Spivak: preview

Tento víkend nás čeká další turnaj organizace UFC, který proběhne v APEXu v Las Vegas. Původně se měl uskutečnit na území Jižní Koreje, ale díky problémům s halou se vše odehraje v tradičních prostorách nevadského sportovního centra.

UFC Vegas 68, Lewis vs. Spivak: preview