Sleduj nás

Cerrone prakticky oznámil zápas s McGregorem a údajně půjde i o titul!

Cerrone prakticky oznámil zápas s McGregorem a údajně půjde i o titul!

Tak to je překvapení. Současný šampion lehké váhy Khabib Nurmagomedov sice předpokládal, že UFC v době jeho absence uskuteční souboj o prozatímního šampiona, avšak málokdo by asi čekal, že místo Tonyho Fergusona s Dustinem Poirierem se tam objeví Conor McGregor s Donaldem Cerronem.

Cerrone prakticky oznámil zápas s McGregorem

Oficiálně nebylo nic potvrzeno, ale troufáme si říct, že by jindy slavný „Cowboy“ nezveřejnil na svém instagramu příspěvek, kdyby už nedostal podrobnější info. Donald citoval: „Dobrá zpráva @thenotoriousmma, vypadá to, že budeme bojovat proti sobě o titul dočasného šampiona divize lehké váhy. Whiskey vs. Budweiser.


Dana White ve svém nedávném rozhovoru přiznal, že bude-li Khabib chybět až do října, pak by boj o prozatímního šampiona zvážil. Pokud bude vážně Donald zápasit s Conorem, pak by to znamenalo, že byl buďto Ferguson totálně vyškrtnut, nebo jej sužuje nějaké zranění, anebo se nám zde v budoucnu rýsuje další potenciální fight, tentokrát však čistě o šampiona lehké váhy.

The Eagle v současné chvíli projednává svou budoucnost. Ta by měla zahrnovat letní boxerské klání na největším stadionu v Rusku, po čemž by se rád (dle vlastních slov) vrátil zpátky do klece a vyzval Georgese St-Pierra, s nímž už se jednání také dala do pohybu. Otázkou však zůstává, jak se to celé vyvine, každý totiž touží bojovat hned a nikdo nehodlá čekat.


Ruská boxerská federace poslala Khabibovi smlouvu. Co myslíte, mám ji přijmout? ptá se Orel fanoušků

GSP vs. Khabib? Už na tom makáme, jen nechceme moc dlouho čekat, zaznělo z týmu St-PierraDalší články