Sleduj nás

Celá příprava i hubnutí k ničemu! vzteká se Jakub Wiklacz, kterému byl zrušen zápas na KSW 83

Celá příprava i hubnutí k ničemu! vzteká se Jakub Wiklacz, kterému byl zrušen zápas na KSW 83FOTO: KSW

Dnešní turnaj organizace KSW přišel o jeden ze svých titulových duelů. Poklidný průběh vážení, kdy borci plnili své stanovené limity na první pokus, totálně rozbil Brazilec Werlleson Martins, který nedal váhu o šílených pět kilogramů!

Titulový boj v bantamové váze byl nakonec úplně zrušen a zklamaný Wiklacz, který splnil všechny podmínky, se na očekávané akci neukáže.

Vyzyvatel sice dostal šanci na opravný pokus, ale vzhledem k tomu, kolik kilogramů mu zbývalo do limitu, bylo jasné, že nemá příliš velkou šanci. Druhé vážení přineslo hodnotu čtyřiašedesát kilogramů, což Wiklaczův team odmítl akceptovat. Brazilec navíc musel další dehydrataci přerušit z nařízení lékařů.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Takhle to nemělo být, můj zápas na Národním stadionu je zrušen. Mého původního soupeře vyřadili problémy s váhou. Dostal jsem nabídku na náhradní zápas ve váze do 70 kg. Vzhledem k tomu, že jsem splnil limit do bantamové kategorie a s ohledem na moji budoucí kariéru jsme s trenéry tuto nabídku museli odmítnout. Mrzí mě, že jsem splnil všechny podmínky a stejně přijde příprava i hubnutí vniveč. Jsem naštvaný a smutný. Budu ale dál tvrdě trénovat a ukážu se v dalších titulových zápasech. Užijte si show, bohužel, bez mé účasti,“ stojí v prohlášení Jakuba Wiklacze na Facebooku.

KSW přidá na kartu jeden náhradní zápas. Obsazení tohoto duelu je zatím nejasné, ale pravděpodobně v něm bude figurovat nabízený náhradník Mariusz Joniak. Pro české fanoušky je zásadní, že Leo Brichta zvládl váhu bez problémů a dnes se předvede v souboji s Maciejem Kazieczkem.Další články