Sleduj nás

Čeká mě nejdůležitější zápas v životě, je si vědoma Pudilová

Čeká mě nejdůležitější zápas v životě, je si vědoma Pudilová

25. leden se stane dnem, kdy bude konečně rozhodnuto. Jediná česká zápasnice ve službách nejprestižnější MMA organizace světa se pokusí prolomit smůlu z posledních zápasů a vrátit se tak zpět na výherní vlnu.

„Tohle bude nejdůležitější zápas v mém životě. Chci být stále v UFC a když nevyhraju, už to bude hodně špatný,“ přiznávala skrze televizi Nova Lucie Pudilová, která má aktuálně na svém kontě tři prohry v řadě a před ní leží poslední zápas smlouvy.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

V některých případech se však UFC rozhoduje podle atraktivity. Jak váš zápas budí pozornost, je šance, že si vás pod svými křídly nechá. V případě Pudilové je to ovšem i kvůli té neblahé poslední sérii o něco složitější, bonusy za výkony večera přitom dostává.

„Mám dva bonusy za zápasy večera a teď potřebuji vyhrát. Když vyhraju, budu mít šanci se udržet. Věřím si!“ zvolávala statečně.


Soupeřkou české bojovnice se stane jedenatřicetiletá Američanka Justine Kish, jež svou profesionální MMA kariéru nakopla šesti výhrami v řadě. Poslední dva zápasy však vyšla naprázdno. V obou případech prohrála na body.


Další články