Sleduj nás

Cannonier ostře proti Silvovi: Tak se mu na noze udělalo bebíčko. A co má jako být?!

Cannonier ostře proti Silvovi: Tak se mu na noze udělalo bebíčko. A co má jako být?!

UFC 237 je za námi a kromě toho, že jsme se dočkali několika překvapení, bylo k vidění i jedno kariéru ohrožující zranění. To se bohužel stalo právě legendárnímu Andersonovi Silvovi, jehož vazy v koleni se zdají být přetrhány.

„Co za zranění to jako bylo?" řekl hned z úvodu Cannonier, jenž byl brazilským publikem řádně vypískán. „Udělalo se mu na noze bebíčko a co má být? Spousta lidí se během tohoto sportu zraní,“ nebral pětatřicetiletý Texasan ohled na nářky protivníkova týmu ani na bezbranného soupeře, který nemohl z oktagonu sám dokulhat ani do šatny.


Spider se chtěl před domácími fanoušky opět uvést na tu vítěznou vlnu. Dle vlastních slov ovšem do zápasu vstupoval už s jistým problémem (odkazujíc na to bolavé koleno), čehož si jeho soupeř všiml a pak toho rychlým a přesným kopem využil. 

„Přišel jsem si odvést svou práci. O tom to je. Nevěděl jsem, jestli jeho noha byla nebo nebyla už zraněná předtím. Nikdo z nás nevstupuje do klece stoprocentně zdravý, já například nedávno měl frakturu žeber,“ pokračoval Cannonier. „On mě také kopnul dvakrát nebo třikrát a nevypadalo to, že by s tou nohou nebylo něco v pořádku. Vyhrál jsem naprosto zaslouženě,“ stál si za svým.


Anderson Silva má patrně přetrhané vazy. Během pozápasového rozhovoru jeho kolegové naznačili, že mu vypadává koleno, což nikdy není dobrý signál. Zdali si Spider plánoval ještě jeden nebo dva duely, teď je dozajista po nich. Rekonvalescence si v takovém případě vyžádá celý rok a návrat do klece v 45 letech se už nezdá moc pravděpodobný.


Další články