Sleduj nás

Buchinger přiznal nečekanou pravdu ohledně duelu s Keitou

Buchinger přiznal nečekanou pravdu ohledně duelu s Keitou
Ivan Buchinger s odstupem času přiznal pravdu, kterou byste od bojovníka jeho postavení nečekali.

Býval to šampion pérové i lehké váhy Oktagonu, dnes však nemá v moci ani jeden opasek. Jeden mu vzal Losene Keita, o druhý jej připravila sama organizace kvůli neaktivitě.

„Ondra Novotný mi volal, že mi seberou opasek. Až prý budu připravený zápasit, tak se mu mám ozvat a společně pak vymyslíme, proti komu a v jaké váze půjdu. Zatím žádného soupeře vytipovaného nemám,” reagoval Buchinger.


Zdali a proti komu se však vrátí, to Buki nyní nechce řešit. Stále jej sužují různá zranění, která mohou být tím důvodem, proč mu zmizel vítr z platech.

„Abych řekl pravdu, nebyl jsem na Keitu vůbec připravený. Netrénoval jsem tak, jak jsem trénovat měl, a především musel. Trochu zle jsem ty věci vypočítal. Můj soupeř byl velmi dobrý a nakonec mě zabil,“ překvapil Buchinger.


Teď si je však svého zaváhání vědom. Laxnost jej připravila o mistrovský titul a zklamala jeho fanoušky.

„Nemám v sobě už ten oheň, ale takhle končit kariéru rozhodně nemohu. Keita říkal, že se mnou chce jít ještě do pérové váhy, takže se s ním pravděpodobně znovu utkám, ale tam bych ho zabil už já,“ věří Buchinger, že svou kariéru ještě završí se vztyčenou hlavou.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu