Sleduj nás

Buchinger přiznal nečekanou pravdu ohledně duelu s Keitou

Buchinger přiznal nečekanou pravdu ohledně duelu s Keitou
Ivan Buchinger s odstupem času přiznal pravdu, kterou byste od bojovníka jeho postavení nečekali.

Býval to šampion pérové i lehké váhy Oktagonu, dnes však nemá v moci ani jeden opasek. Jeden mu vzal Losene Keita, o druhý jej připravila sama organizace kvůli neaktivitě.

„Ondra Novotný mi volal, že mi seberou opasek. Až prý budu připravený zápasit, tak se mu mám ozvat a společně pak vymyslíme, proti komu a v jaké váze půjdu. Zatím žádného soupeře vytipovaného nemám,” reagoval Buchinger.


Zdali a proti komu se však vrátí, to Buki nyní nechce řešit. Stále jej sužují různá zranění, která mohou být tím důvodem, proč mu zmizel vítr z platech.

„Abych řekl pravdu, nebyl jsem na Keitu vůbec připravený. Netrénoval jsem tak, jak jsem trénovat měl, a především musel. Trochu zle jsem ty věci vypočítal. Můj soupeř byl velmi dobrý a nakonec mě zabil,“ překvapil Buchinger.


Teď si je však svého zaváhání vědom. Laxnost jej připravila o mistrovský titul a zklamala jeho fanoušky.

„Nemám v sobě už ten oheň, ale takhle končit kariéru rozhodně nemohu. Keita říkal, že se mnou chce jít ještě do pérové váhy, takže se s ním pravděpodobně znovu utkám, ale tam bych ho zabil už já,“ věří Buchinger, že svou kariéru ještě završí se vztyčenou hlavou.


Další články