Sleduj nás

Box bez rukavic je tady! Valhalla Fighting odhalila kompletní fight card, hvězdné rozhodčí i hosty

Box bez rukavic je tady! Valhalla Fighting odhalila kompletní fight card, hvězdné rozhodčí i hostyFOTO: Valhalla Fighting

Valhalla Fighting otevře své brány již 4. března, a to turnajem, který bude hostit UNYP arena v Praze. Na programu je třináct zápasů, ve kterých se představí známá jména bojové scény, jako jsou Martin Horský, Eron Azemi nebo Miroslav Kučera.

Šestadvacet bojovníků precizně poskládaných do vyrovnaných dvojic nabídne fanouškům pořádnou dávku adrenalinu, násilí a také umu, pilovaného léty tréninku. O tom, proč se organizace zaměřila na nejextrémnější pojetí boje, nám poví více zakladatel Valhalla Fighting Anatolii Radaev.

„Jen v těch nejtěžších situacích člověk ukáže svoji pravou tvář. Jen ta nejsilnější vůle a fyzická připravenost bojovníků umožní boxerovi jít do ringu bez rukavic a ukázat, čeho je doopravdy schopný. Box bez rukavic je maximálně kritický a drsný sport, jen tady jsou opravdové emoce.“

Hlavní zápas celého turnaje si vezmou na starost ostřílení matadoři domácí scény Marian Tůma a Martin Horský. Váhová kategorie do čtyřiadevadesáti kilogramů slibuje opravdu vražednou podívanou, u které budou rozhodčí pouze do počtu.

„Rozhodl jsem se, protože je to něco nového a také další zkušenost do výčtu bojových sportů. Já si soupeře nevybírám. Baví mě všechno to kolem, co k bojovým sportům patří.  Příprava, tréninky, váha, adrenalin,“ těší se na novou výzvu Prsíčko Horský. 


Jeho soupeř Marian Tůma toho má za sebou v ringu opravdu hodně, a i když není v poslední době příliš zápasově aktivní, tvrdým tréninkem se udržuje stále ve formě.

První turnaj svého druhu u nás se nakonec koná pod záštitou české asociace K1 ve spolupráci s Adrianem Smrčkou. Hvězdné obsazení budou mít i další oficiální pozice. Hlavním rozhodčím bude hvězda střední váhy organizace UFC Makhmud Muradov. Spolupracovat bude s legendou české postojové scény Tomášem Hronem. Dalším sudím bude jediný Čech, který má s boxem bez rukavic opravdové zkušenosti na té nejvyšší mezinárodní scéně, Zdeněk Pernica. 

Turnaj bude k vidění na televizi Premier Sport, kde se jako moderátor představí bývalý bojovník Glory a známý vtipálek Dan Škvor. Přímo v hale se moderování ujme Lukáš Olejník a silák Jiří Tkadlčík.


Milovníci kulturních vložek si přijdou na své, až se mikrofonu ujme Dollar Prync a hlavně Tomáš Řepka s Alexem Cvernou. Samozřejmostí je kvalitní občerstvení, nabitý bar a spoře oděné ring girls, které nenechají chladného ani Khabiba Nurmagomedova. Jako překvapení večera možná dorazí i Vašek Mikulášek převlečený za kouzelníka. Další články