Sleduj nás

Boss RFA Marhanský: Zápas Sivák vs. Růžička chci vidět, asi kvůli tomu rozbiju prasátko

Boss RFA Marhanský: Zápas Sivák vs. Růžička chci vidět, asi kvůli tomu rozbiju prasátko
Již tento víkend proběhne v Brně další galavečer organizace Real Fight Arena, který nabízí opravdu zajímavou kartu postavenou hlavně na hvězdách postojové scény.

Svoji premiéru v organizaci si odbude čerstvá akvizice Václav Sivák. Megatalent z Ostravy má za sebou dlouhou přípravu v Thajsku, kde ladil formu po boku takových hvězd, jako je třeba Chingiz Allazov. Nyní jej čeká Francouz Alexis Laugeois, který sbíral úspěchy na turnajích IFMA.

„Je to šikovný kluk, má thajský styl, těším se. Chci si v tom zápase připsat své dvacáté profesionální vítězství. A upravit svou bilanci na 20-0. Byl jsem na kempu v Thajsku, kde jsem spároval s těmi nejlepšími Bělorusy. Bylo to fakt těžké, tak doufám, že se to potvrdí i v samotném zápase,“ popsal svoji přípravu i soupeře Vašek.


Na stejném turnaji nastoupí i další obrovský talent české scény, a to Tadeáš Růžička. Mawara prověří Ital Andrea Mascia, který se o zápase dozvěděl zhruba před třemi týdny. Růžička je po svém fantastickém výkonu v reality show Enfusion obrovský favorit.

„Ital dostane dle mého názoru strašně do držky, protože je to ještě nezkušený bojovník na level, který má Mawar. Diváci se mohou opět těšit na sto procent agrese a totální destrukci soupeře. Očekávám hladké KO vítězství,“ navnadil fanoušky Tadeášův trenér Michal Vančura.


Pokud vše dopadne podle předpokladů a obě česká esa vyhrají, dá se očekávat, že vzroste tlak na jejich vzájemný zápas, který je vlhkým snem všech domácích fanoušků.

Obě strany se shodly, že jim střet dvou největších domácích talentů postojové scény dává smysl. Nikdo navíc nevidí problém v tom, že spolu Tadeáš a Vašek kdysi trénovali v Lanna Gymu. Otázkou je správná motivace. Tou může být titul RFA, a hlavně pořádný balík peněz.

Sivák vs. Růžička?


„Pokud by se Tadeášovi podařilo porazit soupeře, kterého bude mít teď v Brně, tak by měl jít o titul ve své váze do 70 kilogramů a máme tu jeden zápas, který chceme vidět, a to je Tadeáš se Sivákem. Vašek na to řekl, že to bude pořádně drahý zápas. Možná budeme teda v RFA muset rozbít prasátko, ale tento zápas, pokud by byl Tadeáš šampion ve své váze, by mohl být opravdu hodně vyhrocený a chtěl bych ho vidět v naší organizaci,“ vlil novou naději do žil promotér RFA Boris Marhanský.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

Od turnaje FABRIQ 2 uběhl již měsíc, ale hlavní zápas celé akce je stále pro mnoho odborníků i fanoušků trnem v oku. Nyní se k němu kromě zástupců sázkových kanceláří a Gáborových šéfů vyjádřil i respektovaný sudí Jakub Müller. Výrazná osobnost domácí scény neměla absolutně žádné pochopení pro šarádu, která byla divákům místo vrcholu večera nabídnuta. 

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA