Sleduj nás

Boss KSW Martin Lewandowski: Brichta je naše nejlepší posila za poslední roky, má opravdu hvězdné vlastnosti!

Boss KSW Martin Lewandowski: Brichta je naše nejlepší posila za poslední roky, má opravdu hvězdné vlastnosti!Foto: KSW

Tohle spojení prostě funguje skvěle. Polská organizace a její česká akvizice reprezentují dokonalou symbiózu. Leo je konečně doceněný a zaplacený, což vrací výkony, které fanoušky zvedají ze sedaček.

Pro celé české MMA se jedná o historický moment. Pokud Leo dokáže porazit Moldavana Valeria Mirceau, stane se prvním domácím zápasníkem, který má titul největší evropské organizace. Oba bojovníci vynikají atraktivním stylem a příliš netaktizují. Díky tomu má hlavní zápas turnaje KSW 91 všechny parametry k tomu, aby se o něm mluvilo ještě za mnoho let.

„Bude to velice vyrovnaná bitva. Mirceau je bojovník, co rád vysílá knokauty, může ukončit prakticky kohokoliv. Na druhé straně je český borec Leo Brichta, který má nezlomného ducha a velkou zásobu dovedností. Kterýkoliv z hochů tedy může vyhrát, a přesně proto se všichni na ten hlavní zápas těší,“ pochvaluje si svoji volbu šéf KSW Martin Lewandowski v rozhovoru, který poskytl serveru sport.cz.


O tom, že se KSW s angažováním vtipálka z PriMMAt gymu trefilo do černého již není pochyb. Leo ovládl hned po prvním roce v organizaci většinu z anket, ve kterých fanoušci volili své oblíbence.

„Co se k nám Leo dostavil, vzal si s sebou celý ten humbuk, který se kolem něho točil. Je to dozajista jedna z našich nejlepších posil za poslední léta, disponuje velkým talentem, a navíc skvěle vystupuje i na sociálncíh sítích. Lidé ho milují jako zápasníka, ale i jako člověka,“ nešetřil Lewandowski superlativy na adresu své loňské akvizice.


Poslední krok bývá většinou nejtěžší, ale Brichta již mnohokrát dokázal, že s příležitostí roste. Pod tlakem ze sebe vydá to nejlepší, což se bude proti zkušenému soupeři hodit. Kromě Lea jde do akce dalších sedm českých bojovníků, takže diváci budou mít celý večer komu fandit. Z 95 % vyprodané ochozy liberecké arény zase zaručují skvělou atmosféru.


Další články