Sleduj nás

Benda o souboji s Kotlárem: Je lepší boxer jak já. Pokud mě trefí, urazí mi palici

Benda o souboji s Kotlárem: Je lepší boxer jak já. Pokud mě trefí, urazí mi palici
Legenda českého internetu Jaroslav Kotlár se dočkal vytouženého zápasu. Soupeři předem slíbil, že s ním rychle zamete. 


Teprve až na třetím pokračování Clash of the Stars se diváci dočkají premiérového střetu dvou těžkých vah. Jarosláv Kotlár, jenž se proslavil svým videem, v němž k boji pobízí Filipa Grznára, dostal zajímavou alternativu v podobě kulturisty Karlose Bendy. A ten se na tento souboj velmi těší, i když si je vědom, jaká rizika pro něho představuje.

„Můj další soupeř Jaroslav Kotlár může na sociálních sítích působit trošku komicky, ale když jsem sledoval videa, kde lapuje a boxoje, tak musím říct, že je opravdu dobrý. Vzhledem k tomu, že váží kolem 130 kg, počítám, že jestli mě v malých rukavicích pořádně trefí, urazí mi palici (smích). Rozhodně můžu říct, že je lepší boxer než já. MMA je ale komplexní sport, takže se s ním rozhodně nehodlám přestřelovat v postoji,“ prozradil Benda svou taktiku.

„Protože mám proti sobě velkou hroudu masa, tak tomu tréninky přizpůsobujeme. Mám ale štěstí, protože jeden z mých trenérů, Dan Hromulák, váží 115 kg a je to vážně velký chlap. Právě on mi soupeře skvěle napodobí. Dostat od svého trenéra pořádný granát, je fakt něco. Ale na takové údery si časem zvyknu a v zápase se to jistě projeví,“ řekl pro server fights.cz.

Na akci Clash of the Stars 3 v hlavní roli večera vystoupí i Filip Grznár. Máme-li si trochu zaspekulovat, tak pokud on a Kotlár vyjdou ze svých soubojů jako vítězové, třeba se nám zrodí další příběh, jenž by oba bijce svedl dohromady. Zatím ovšem nemá cenu předbíhat.


https://youtu.be/ORj913BKOLg

Další články