Sleduj nás

Bellator se vrací do Evropy s fantastickou odvetou

Bellator se vrací do Evropy s fantastickou odvetou

Poprvé od COVID pandemie se organizace Bellator představí s turnajem i na starém kontinentě a pro tuto zvláštní příležitost si připravila opravdovou lahůdku.


Hlavním zápasem akce, kterou bude hostit SSE Aréna ve Wembley, bude očekávaná odveta ve veltrové váze. Současný šampion Douglas Lima bude hájit svoji pozici proti fenomenálnímu Michaelu Pageovi. Oba borci se již střetli, to v semifinále turnaje veltrové divize.


Zápas se odehrál v roce 2019 v rámci turnaje Bellator 221 a Lima zvítězil TKO ve druhém kole. Ve finále celé pyramidy pak narazil na UFC veterána Roryho MacDonalda, kterého udolal po pěti kolech na body a získal tak titul ve váze do 77 kg.Tato výhra otevřela Douglasovi šanci zabojovat i o titul střední váhy proti Gegardu Mousasimu. Zkušený Holanďan ale předčil Limu po silové i taktické stránce a připsal si již sedmačtyřicáté vítězství na té nejvyšší úrovni!


The Phenom se tak musel vrátit zpět do své obvyklé váhové kategorie a odolat tlaku nebezpečného vyzyvatele z Ukrajiny. Yaroslav Amosov se však ukázal jako příliš silný protivník, sebral Limovi pás šampiona a udržel svoji neporazitelnost. Lima je momentální jednička veltrové divize a Page je hned za ním. Je tedy jasné, že vítěz tohoto duelu má prakticky garantovaný souboj s Amosovem.Venom po porážce od Limy zvítězil v pěti následujících zápasech a pouze jednou potřeboval plná tři kola. Do odvety si i přes nezdar v prvním zápase hodně věří, což dokázal prvním prohlášením po oznámení zápasu.


"Comeback je vždy větší událost než první neúspěch. MVP je zpět a já dostanu svoje vykoupení před mým rodným městem. Tak to bylo napsáno ve hvězdách."


Lima je jediný, kdo na Venoma našel funkční recept a je si toho velmi dobře vědom. "MVP dal dohromady působivou sérii výher, ale když se se mnou vrátí do klece, konečný výsledek bude stejný jako poprvé. Právě teď jsem na misi za znovuzískání titulu Bellatoru, a každý kdo mě bude stát v cestě, bude rozebrán.“


Kdo se bude smát na konci a koho bude opěvovat vyprodané Wembley, to se dozvíme již prvního října.


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články