Sleduj nás

Bellator jako vysněná destinace? Dáme Ngannouovi, co v UFC nikdy neměl, tvrdí prezident

Bellator jako vysněná destinace? Dáme Ngannouovi, co v UFC nikdy neměl, tvrdí prezidentFOTO: BELLATOR

Prezident Bellatoru potvrdil, že jeho organizace zahájila jednání se zástupci bývalého šampiona těžké váhy UFC. Má pro něj neodmítnutelnou nabídku. 

Pod pojmem „neodmítnutelný“ si můžeme dneska představit leccos, navíc, když Francis v UFC údajně odmítl rekordní výplatu, ale Bellator má jít dle všeho ještě dále. 

Jak potvrdil šéf americké MMA asociace v rozhovoru pro portál MMA Junkie, Bellator je právě v kontaktu se zástupci Francise Ngannoua, jehož služeb a kvalit si nesmírně váží. 


„Jsme ochotni mu v lecčem vyjít vstříc. Francis chce boxerský zápas, my mu ho můžeme zařídit, není v tom problém. Pustíme ho do ringu a pomůžeme mu vyjednat i vhodného soupeře,“ říkal šéf Bellatoru Scott Coker. Narážel přitom na to, jak si Ngannou vždy přál přejít mezi šestnáct provazů, kde chtěl vyzvat největší jména z boxerské branže. Zejména pak Tysona Furyho, což mu zase UFC nechtělo dovolit. 

„Cokoliv se může stát. Naši zástupci nyní mluví s Francisem a já jen čekám, jak se domluví. Chceme mu ukázat, že s lidmi umíme komunikovat. Vždy se snažíme najít vhodnou cestu, která bude nejlepší pro všechny strany,“ uváděl Coker.


Shodou okolností mnoho bývalých UFC zápasníků, co následně skončili v Bellatoru, si tamní podmínky vždy chválili. Takový Corey Anderson dokonce říkal, že si konečně vydělává tolik, kolik si právem zaslouží.  

„V UFC už jsem neměl energii. Člověk tam potil krev a bojoval prakticky za drobné, které vám hned do dalšího boje vypršely. Žili jste tedy od zápasu do zápasu a nemohli jste si dovolit marodit. Byl to děs,“ mluvil Corey Anderson přímo od srdce.

„Nemůžu říct, že by má kariéra v UFC byla špatná. Vždy jsem se považoval za nejlepší polotěžkou váhu planety, jen jsem za všech těch okolností nějak vyčpěl. Nic mě nebavilo a potřeboval jsem změnu,“ popisoval třiatřicetiletý bijec.


„Teď jsem v Bellatoru a já upřímně přiznávám, že se mi kompletně změnil život. Konečně nežiju od boje do boje, má rodina se těší dobrému finančnímu příjmu a já mám opět chuť zápasit. Dělám, co mě baví, a dělám to zatraceně dobře. Peru se s tou nejvyšší kvalitou, které světové MMA jenom nabízí. Ta naše divize je tu vskutku našlapaná, více jak v UFC, a já v ní už brzo budu šampionem,“ pochvaloval si Anderson své současné postavení.


Další články