Sleduj nás

Bellator - Archuleta Juan - Bandejas Ricky

Bellator - Archuleta Juan - Bandejas Ricky

Trochu ve stínu finále turnaje těžké váhy mezi Fedorem a Baderem je na stejné kartě atraktivní souboj dvou špičkových borců v bantamové váze. Ricky Bandejas zažil asi nejpovedenější vstup.. Opěvovaný irský supertalent Jamese Gallaghera uzemnil kopem do hlavy a připravil mu první porážku v jeho profi kariéře. 

Archuleta Juan a Bandejas Ricky si to rozdají v Bellatoru

Nyní ho čeká minimálně stejně dobrý soupeř, Juan Archuleta. Ten si o zápas s Bandejasem sám řekl v pozápasovém rozhovoru na Bellatoru 210. Archuleta byl šampion King of the Cage a po nástupu do Bellatoru zaznamenal tři dominantní vítězství. Celkově drží šňůru 16 výher v řadě a dokáže soupeře ničit v postoji i na zemi. 


Bandejas sice nemá tolik zkušeností jako jeho soupeř, ale není rozhodně žádný nazdárek. Porazil například Meraba Dvalishviliho, momentálně působícího v UFC a byl dočasným šampionem CFFC. Podle jeho vlastních slov Archuletu dostane na kardio. I když je tento scénář možný, více věříme Juanovi. Je komplexnější, zkušenější a tvrdší. Dokáže výborně určit tempo zápasu a ví, že ho případná výhra posune k boji o pás.


Další články