Sleduj nás

Bellator 207-208, výsledky: Bader přejel Mitrioneho a ve finále si to rozdá s Fedorem

Bellator 207-208, výsledky: Bader přejel Mitrioneho a ve finále si to rozdá s Fedorem

Ryan Bader předčil všechny předpovědi, které hovořily ve prospěch Mitrineho a dominantním vítězstvím se posunul do finále turnaje těžkých vah Bellatoru, které se uskuteční v lednu příštího roku. 

Baderovi trvalo asi patnáct vteřin, než si Mitrioneho položil na záda a kdykoliv se Matt dokázal dostat zpět na nohy, byl doručen další takedown. Ryan k tomu přidal několik opravdu tvrdých úderů a hlavně dokázal udržet tento trend po celou dobu zápasu, tedy všech pět kol. Výsledkem byla jednoznačná výhra na body (30-25,30-24,30-25).

Bellator 207-208 výsledky


V dalším zápase potvrdil dobrou formu Sergei Kharitonov a Roye Nelsona ukončil po sérii úderů a kolen na konci prvního kola.

Bader přejel Mitrioneho v Bellatoru


Lorenzo Larkin porazil Iona Pascuau na body po opravdu vyrovnaném průběhu, kdy se vítězství přelévalo z jedné strany na druhou.

Corey Browning zvítězil TKO ve druhém kole nad Kevinem Fergusonem. Mandel Nallo také ve druhém kole uštědřil KO po přesném kolenu Carringtonu Banksovi.

Hned o den později nám po Bellatoru 207 následoval další galavečer Bellator 208. V hlavním zápase na sebe narazili Chael Sonnen a Fedor Emelianenko. Ruská legenda potvrdila, že mu pravidelná zápasová vytíženost svědčí a v čase 4:46 prvního kola zvítězil TKO po sérii úderů na zemi. 


V dalším zápase Benson Henderson navázal na poslední výhru, kdy zvládl uškrtit Rogera Huertu, a připsal si vítězství na body po jednomyslném rozhodnutí (30-27, 30-26, 30-26).

V ruské bitvě Anatoly Tokov přetlačil Alexandra Šlemenka a zvítězil taktéž jednomyslně na body (30-27, 30-27, 30-27).

Francouzský veterán Cheikck Kongo po minutě a osmi vteřinách prvního kola trefil přesně bradu Timothyho Johnsona a bylo z toho rychlé vítěztví KO. V prvním zápase hlavní karty Henry Coralles ukončil v polovině třetího kola TKO Andy Maina.Další články