Sleduj nás

Attila Végh zaskočil O2 arenu, Karlos Vémola je přemožen!

Attila Végh zaskočil O2 arenu, Karlos Vémola je přemožen!

Největší MMA turnaj v dějinách československého MMA je za námi a my už teď víme, že přinesl několik překvapujících výsledků. O jeden z nich se postaral sám bývalý šampion Bellatoru Attila Végh, jenž v „Zápase století“ Karlosovi Vémolovi vůbec nedovolil dostat se do jeho oblíbené hry.

Celé měsíce příprav vedly jen k jednomu momentu a ten skončil ještě v prvním kole. Všichni diváci v sále očekávali, kdy Karlos přijde se svým obávaným takedownem, ovšem pohyb a mrštnost jeho soupeře mu v ani jednom momentu nedovolily přenést hru na zem.

Attila Végh v souboji dokonale využil svých výškových parametrů i většího rozpětí paží. Zatímco se v nitru klece neustále pohyboval, tak se pokoušel Karlose párkrát trefit. Už hned v první minutě mu prošla jedna dobrá přímo na hlavu, která s Terminátorem pěkně zatřásla.

Vémola jen marně čekal na svou příležitost. Pokusil se o dva nástupy do takedownu, oba však Végh úspěšně pokryl. Pak stačila už jen chvilka nepozornosti a v momentě, co se Karlos snažil o výpad, přišel dobře mířený kontr na bradu. Slavný Terminátor padl k zemi a bylo po zápase.  

„Je to úžasný pocit, připravoval jsem se jako už dlouho ne. Celé čtyři měsíce to do mě trenéři tlačili, celé čtyři měsíce,“ hlásal nadšený vítěz, který svým pohybem a elánem dokonale překvapil celé obecenstvo a všechny, co mu předtím nevěřili. On jim však nyní vzkázal: „Attilka je zpátky!“  Další články