Sleduj nás

Ani Mike Tyson v nejlepších letech by proti mně neměl žádnou šancí, líčí bývalý UFC šampion

Ani Mike Tyson v nejlepších letech by proti mně neměl žádnou šancí, líčí bývalý UFC šampionFOTO: TOP RANK

Mike Tyson je jedním z nejlepších boxerů všech dob, ale kdyby se potkal s Danielem Cormierem, žádnou ze svých bojových zkušeností by údajně neprodal.

Pryč jsou ty časy, kdy bojovým sportům vládl box. Dnes otěže přebralo MMA, které je daleko více komplexní a kde se nám v praxi několikrát ověřilo, že země převážně poráží postoj. A jelikož je „DC“ takový elitní wrestler, tak nepochybuje o tom, že by své zkušenosti nemohl prodat v potenciálním pouličním boji s jednou z největších boxerských legend vůbec.

„Aby bylo jasno, mluvíme o tom jen hypoteticky, protože Mikea nadevše uznávám a nechtěl bych mu nějak ublížit. Pokud bychom se ale jinak střetli, tak si myslím, že bych ho totálně zničil, protože bych od prvních sekund aplikoval svůj wrestling a nedal mu prostor se nijak prosadit,“ uvedl Cormier ve svém pravidelném podcastu DC & RC Show, kde zrovna s hosty načal téma fantazy zápasů.


„Ať už byl Tyson sebelepší boxer, tak prostě na zemi by byl marný. Wrestling je věcí, kterou se nenaučíte ze dne na den, jsou na to potřeba dlouhá léta praxe. Pakliže bychom se s Mikem střetli, beru ho okamžitě na zem a tam bych ho nějak ukončil,“ předpověděl Cormier, který ovšem nebral ohled na to, že na ulici neexistují žádná pravidla. To mu hned také fanoušci připomenuli.

„Je pravda, že bych nepočítal třeba s tím, kdyby se mi zahryznul do krku nebo do ucha (smích), ale předpokládám, že než by se o to pokusil, tak bych ho měl už v takové pozici, ze které není úniku. Jedinou jeho šancí proti mně by byl nějaký šťastný úder, který může vyslat vesměs každý bojovník, když si pohlídá váš nástup do takedownu. Ty šance ale nikdy nebyly moc vysoké,“ zanalyzoval ve své hodince zábavy bývalý šampion, jehož hlas nyní diváky doprovází při komentování UFC turnajů.Další články