Sleduj nás

Anderson: Nad Nemkovem jsem dominoval, odteď se považuji za nekorunovaného šampiona

Anderson: Nad Nemkovem jsem dominoval, odteď se považuji za nekorunovaného šampiona
Corey Anderson má smůlu, kvůli nešťastné srážce hlav byl jeho zápas vyhodnocen jako no contest, a proto se zatím nemohl stát šampionem.

K jeho duelu s mistrem polotěžké váhy Bellatoru Vadimem Nemkovem došlo během páteční noci a bohužel pro Overtimea, svoji poslední zápasnickou formu nemohl plně zužitkovat, neboť ve třetím kole došlo k nešťastné srážce hlav, po níž byl souboj přerušen.

„Tohle je pro mě ohromná smůla. Patnáct minut zápasu jsem dominoval, ale nakonec došlo k nechtěné a smolné události, kvůli které se ze mě stal nekorunovaný král,“ prohlásil dvaatřicetiletý bojovník.


„Všichni víte, že jsem nad Nemkovem dominoval. Nejenže jsem ho porazil, já ho doslova zlomil. No a teď to budu muset udělat znova,“ přiznává s vědomím, že ho v létě bude čekat odveta, ve které půjde vše hezky od znova.

To mimo jiné stihl potvrdit i Scott Coker, šéf Bellatoru. „Kvůli tomuto nešťastnému ukončení zápasu jej budeme muset zrealizovat ještě jednou. Uvidíme, jak se kluci stihnou zotavit. Vidinu máme na léto, přibližně za tři až čtyři měsíce odteď,“ plánuje.

Další články