Sleduj nás

VIDEO: Aleš Bejr odtajněn jako nová posila RedFace! Řádil a drsně se obul do „křováka“ Le Syho

VIDEO: Aleš Bejr odtajněn jako nová posila RedFace! Řádil a drsně se obul do „křováka“ Le SyhoFoto: RedFace

To, o čem se několik posledních dní mluvilo, se nakonec stalo skutečností. Aleš Bejr je nejenom novou posilou, ale dokonce i promotérem organizace RedFace. Na své vztahy ke Clashi přitom však nezapomněl.

Role známého psychopata se nyní protnula s rolí moderátora a vznikl nám z toho mix, který patrně nejenom na české scéně ještě k vidění nebyl. Aleš Bejr prodal svoje herecké dovednosti s agresivní povahou a opět posunul pomyslnou laťku bizáru na novou úroveň.  

„To čumíte, co vy močky?!“ znělo jeho epické entrée z tiskové konference, když odhodil svoji masku, čímž se odhalilo, že ten dlouho utajovaný nový spolumajitel RedFace je právě on.


Nejšílenější pasáží celé tiskovky byla scéna s panákem, který na sobě měl nalepenou Le Syho masku. Tato figurína dostala od Aleše hned v úvodu konference solidní nakládačku, a ještě během vysílání sem tam nějakou tu ránu utržila.

„Lesíčku, ty mi furt utíkáš, schováváš se pod pódiem. Dneska ale budeš tady se mnou. A takhle dopadneš, až jednou přijmeš zápas!“ spustil Aleš, načež se z Le Syho stal regulérní fackovací panák. „Tobě nějak došla slova, kamarádíčku. Přesně, jak by ti došla, kdybychom se utkali.“


Aby svou show Bejr podtrhl, zaslal skutečnému Le Symu lístky na nadcházející galavečer Redface 3, který se má konat 6. dubna v pražské UNYP areně. Pro tuto scénku mu však asistoval mladý chlapec asijského původu. Vstupenky přitom vhodil do obálky s adresou „Večerka, Křovákov“.

„Lesíčku, máš tady synáčka jsem slyšel. Je tady Ping Pong? Doneseš ty lístky tátovi do večerky?“ vysmíval se Psychopat svému starému zaměstnavateli, se kterým si už přes rok domlouvá zápas v kleci. Doposud se žádné realizace nedočkal, kvůli čemuž v něm emoce jenom bobtnaly. Teď bychom se však teoreticky mohli dočkat souboje promotéra s promotérem.Další články