Sleduj nás

Zklamaný Nasukawa nečekal tak brzký konec. Ještě jsem nedosáhl Mayweatherových kvalit, smutnil

Zklamaný Nasukawa nečekal tak brzký konec. Ještě jsem nedosáhl Mayweatherových kvalit, smutnil

Organizace Rizin se celé dlouhé týdny těšila z duelu, který měl svést jejich nadějný prospekt Tenshin Nasukawa (32-0-0) s boxerskou legendou Floydem Mayweatherem (50-0-0), avšak když na něj konečně došlo, všichni byli překvapeni, jak rychlý nabraly věci spád.

Ačkoliv mladý Japonec ukolébán svými posledními úspěchy, které z drtivé většiny přišly ze světa profi kickboxu, sliboval, jak bude vůbec prvním, kdo posadí jindy slavného boxera na zadek, pak to byl nakonec on sám, kdo se rovnou třikrát odporoučel k zemi.

Tenshin Nasukawa nečekal brzký konec


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Po prvním kole bylo tedy již hotovo. Nasukawa držel krok sotva úvodní minutu, ale potom nechal Floyda vyniknout v tom, v čem je dobrý. Jakmile přišel třetí knockdown, sudí zápas ukončil ve prospěch zkušeného Američana.

„Věděl jsem, do jaké těžké výzvy se pouštím, a i když to skončilo mým knokautem, vůbec ničeho nelituju. Nedosáhl jsem Mayweatherových kvalit v mých dvaceti letech, ale se svou odvahu jsem již leckoho předčil. Děkuji všem, kdo mě přišli podpořit. Nenaplnil jsem sice vaše očekávání, ale vzdávat se rozhodně nehodlám,“ uvedl Tenshin na svém instagramu.Další články