Sleduj nás

Zápas Vlasto Čepo vs. Matěj Peňáz by byl druhým největším na československé scéně, věří manažer. Rád by zlomil prokletí

Zápas Vlasto Čepo vs. Matěj Peňáz by byl druhým největším na československé scéně, věří manažer. Rád by zlomil prokletíFoto: OKTAGON MMA

Víc už je podle Mariána Jakubíka jen odveta Karlose s Attilou. Slovenský manažer je ohledně bitvy dvou obrovských talentů stále optimistou a věří, že k duelu Čepo vs. Peňáz jednou prostě dojde.

Již za týden mohlo být ohledně dávné rivality jasno. OKTAGON 47, který bude v sobotu hostit Bratislava, měl mít jako jeden z vrcholů večera zápas, ve kterém by se konečně Vlasto střetl s Matějem Peňázem. Zlá krev bublající již od projektu Underground by se konečně nechala na podlaze klece a jeden z bojovníků by se téměř jistě kvalifikoval do boje o titul. Nic z toho ale hala Ondřeje Nepely tentokrát neuvidí, protože Matěje nepustí do boje nedoléčená ruka a Vlasto vypadl kvůli blíže nespecifikovanému zranění.

„Opět jsme chtěli vyzvat Matěje Peňáze, což je pro nás priorita. Myslím, že tenhle zápas by tady u nás byl druhým nejsledovanějším po odvetě Zápasu století mezi Attilou a Karlosem. Ondřej nám řekl, že zjistí, v jakém je Matěj stavu. Co mám možnost vidět na sociálních sítích, tak je v plné přípravě a nic teda nebrání tomu, aby se duel konečně uskutečnil,“ prohlásil pro sport.cz manažer Marián Jakubík, který se stará o kariéru Vlasta Čepa. S podobným tvrzením ovšem příliš nesouhlasí český bojovník.


„Žádnou nabídku na zápas s Vlastem jsem zatím nedostal, slyším to teď poprvé. Ještě včera jsem viděl fotku staredownu s Patrikem. Samozřejmě to ale budeme řešit a uvidíme. Ruku už zatěžuji a víceméně trénuji. Neříkám tomu příprava na zápas, ale že jsem v tréninku. Mám z toho dobrý pocit, jen počkám, co mi k tomu řekne pan profesor v Brně specializující se na horní končetiny. Pokud bude vše ok, můžu začít řešit datum boje,“ potvrdil „Money“, že se jeho ruka lepší a návrat do klece by mohl být relativně blízko.

Pokud by se povedlo, aby se oba šikovní bijci doléčili v dohledné době, je reálná šance, že by se zápas uskutečnil ještě tento rok. V úvahu tak připadá hlavně prosincový turnaj v O2 areně, který by tak získal opravdu obrovský tahák na fanoušky.Další články