Sleduj nás

Zápas s McGregorem? Rozmyslete si to, vždyť ho v té kleci můžu zabít, varuje Usman

Zápas s McGregorem? Rozmyslete si to, vždyť ho v té kleci můžu zabít, varuje Usman

Nigerijský šampion z divize velterové váhy varuje irského Notoriouse, aby si velmi pečlivě rozmyslel svůj následující krok. V sázce je totiž jeho vlastní život. 

V posledních dnech se rozjela jedna velká diskuze, kterou opět nastartoval sám Conor McGregor, jenž říkal, že se postará o to, aby svou MMA kariéru zakončil jako ten úplně historicky nejlepší (kým prý už vlastně je teď, pouze si to chce pojistit). A jak jinak si tento pověstný „G.O.A.T. status“ pojistit, než tím, že získáte pás ze třetí váhové kategorie.

Manažer Ali Abdelaziz, jenž Conorovi na této anabázi do vyšších hmotnostních pater nedává příliš velké naděje, posměvavě prozradil, že osobně půjde za UFC a bude usilovat o to, aby se McGregor stal novým vrchním titulovým vyzyvatelem v divizi, v níž aktuálně vládne neochvějný šampion Kamaru Usman. A ten už si s předstihem připravil pro Conora a všechny fanoušky, co chtějí tento souboj vidět, vzkaz, aby zamezil nějakému vážnějšímu zranění.


„Opravdu nerozumím tomu, proč si všichni přejete vidět Conora zemřít! Kdybych chtěl, tak ho totálně zničím. A on s tím neudělá nic, vůbec nic!“ reagoval Usman.

Doposud jen nevíme, jaké je k tomuto souboji stanovisko Conora. Je připravený na tak obří zkoušku, kterou představuje Usman? Uvidíme ovšem také, jak se rozhodne UFC. V současné chvíli to totiž vypadá, že na McGregora čeká jeden z trojice Nate Diaz, Jorge Masvidal, Kamaru Usman. A Masvidal právě nabídl možnost odvety Diazovi, čímž by dvě jména ze seznamu hned vypadla...Další články