Sleduj nás

Zamilovaný bojovník Petr Kunštár hodlá požádat Shopaholic Adél o ruku. Jako dárek jí chce dát zuby jejího bývalého

Zamilovaný bojovník Petr Kunštár hodlá požádat Shopaholic Adél o ruku. Jako dárek jí chce dát zuby jejího bývaléhoFoto: RedFace

Petr Kunštár plánuje zmlátit ex Shopaholic Adél. Z jeho zubů udělá náhrdelník a použije jej jako dárek ke sňatku.

Shopaholic pořád mluví o tajném příteli, kterého nechce vytahovat na veřejnost, ale on sám se zatím všem prezentuje v plné parádě. „Mám totiž podstatně větší sebevědomí než ona,“ vysvětluje slavná sokolovská legenda, kterou mnozí lidé již dobře znají. Vychovala ji totiž sama ulice, potýkala se i s drogami, ale teď je údajně již čistá a nakročila na tu správnou cestu, na které se úspěšně pere jak se svými démony, tak i se životem. A i když ten boj nebyl zrovna lehký, ví, že tu jsou lidé, kvůli kterým stojí za to se prát. Jako je například Adéla Pulcová.

„Adélka je skvělá holka, která mě má ráda takového, jaký jsem. Všechny ostatní holky fetovaly a jen mě využívaly finančně, to ona je jiná, a tak asi není žádným tajemstvím, že si ji chci vzít. Udělám to ve stylu na třetím galavečeru RedFace, kde nejprve porazím jejího bývalého (Jana Kulase) v kleci a potom se jí vyznám,“ prozradil Péťa ve streamu na svém Instagramu s tím, že už teď má krásný prsten a pro Adélku zarezervovaný VIP stolek přímo u oktagonu.


„Všechny moje přípravy vedou k 6. dubnu. Vím, jak Adélka nemá ráda Honzu, jak se s ním často hádala, když ještě byli spolu, jak jí způsobil psychické trable a ubližoval jí, tak já teď ublížím jemu. V kleci si to s ním vyřídím, vymlátím mu zuby, z těch udělám náhrdelník a Adélce ho dám jako dárek k našemu sňatku. A co s ním bude dělat potom, to už je na ní. Takže se připravte lidi, 6. dubna v UNYP Areně bude ta nejoriginálnější a nejlepší žádost o ruku,“ navnadil Kunštár fanoušky, kteří se na jeho zápas přijdou podívat.

Ač je Péťa očividně zamilovaný až po uši, je to stále trochu paradox, že hodlá někomu věnovat zuby, když on sám ty své také nemá. Jak ovšem upozornil, dříve se často loudal po ulicích a kromě drog se zapletl i se špatnými lidmi, s nimiž se později dostal do fyzické konfrontace. Po ní přišel o svůj zářivý úsměv, ale až si naspoří, tak si prý koupí nový.Další články