Sleduj nás

Zakopání válečné sekery? Jones jde do sebe, a dokonce i chválí Cormiera! Jak reagoval DC?

Zakopání válečné sekery? Jones jde do sebe, a dokonce i chválí Cormiera! Jak reagoval DC?

Ačkoliv se to zdálo zprvu možná neuvěřitelné, dneska jsme dospěli do doby, kdy mezi sebou Jon Jones a Daniel Cormier chovají vzájemnou úctu.

Kdysi velká nenávist, která prodala statisíce PPV a jejíž kořeny sahaly do velmi osobních záležitostí, byla oficiálně ukončena. Poté, co se Jon Jones opakovaně dostal do potíží se zákonem, mu „DC“ vyjádřil podporu, kterou mu „Bones“ opětoval.

„Respektuji Cormiera. Myslím si, že to je úžasný člověk,“ řekl Jones během podcastu u Steveho Wilda. „Myslím si, že reprezentuje dobře sám sebe i všechny afroamerické bojovníky. Reprezentuje skvěle UFC. Je to příkladný otec, atlet i komentátor. Dobře se poslouchá,“ vzdával mu hold.


Daniel Cormier byl pochválen v UFC

„Jonny Bones“ po svém posledním skandálu s alkoholem a střílením šel hodně do sebe. Slíbil, že začne abstinovat a také pomáhat komunitě, čehož se zatím pevně drží.


„DC“ si uznání od svého dávného nepřítele pochopitelně cení a sám se o něm vyjadřuje podobně. Ačkoliv přiznává, že vyloženě přátelé z nich asi nikdy nebudou.

„Realita je taková, že když s někým strávíte více jak 40 minut uvnitř klece, ­tak nemůžete jinak než toho druhého respektovat,“ odpovídal Cormier ve svém posledním rozhovoru pro MMA Fighting.

„S ohledem na vše, co Jon dokázal, za to ho respektuji. Ve skutečnosti se nemusí nutně jednat zrovna o přátelství, ale respektuji ho za jeho schopnosti, úspěchy a respektuji ho i jako soupeře. Nikdy jsem neřekl, že tomu tak není,“ podotýkal.Další články