Sleduj nás

Zajímavá predikce polského veterána. Věří, že zná vítěze bitvy Hill vs. Procházka

Zajímavá predikce polského veterána. Věří, že zná vítěze bitvy Hill vs. ProcházkaFOTO: UFC

Až se Jiří Procházka vrátí ze zranění, zapojí se hned do boje o pás, který aktuálně drží jeho nástupce Jamahal Hill. Jak tato bitva dopadne?

Vezmeme-li v potaz, kolik drsných a provokativních poznámek Hill již Procházkovým směrem utrousil, asi by si každý přál, aby český samuraj nejenom vyhrál, ale aby to udělal ve stylu. A my si můžeme říct, že kdybychom se řídili bojovou predikcí UFC veterána Jana Blachowicze, tak by to i vyšlo.

„Až se Jirka střetne s Jamahalem, tak věřím, že ho porazí. Je to tak. Když si ty dva porovnám, tak prostě vidím ryzí postojáře, nicméně s tím, že Jirka je hůře čitelný. Člověk s jeho stylem bude dělat Jamahalovi velké potíže,“ pronesl Blachowciz v pravidelném pořadu The MMA Hour.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Kdyby to šlo všechno podle našich a Blachowiczových not, pak by se Procházka po svém návratu opět dostal na čelo divize polotěžké váhy, již ještě loni v listopadu kraloval. Svého pásu se vzdal kvůli díře v rameni, s nímž ho čekala dlouhá rekonvalescence, která vlastně probíhá i teď.

„Jsem si tím jistý, že Jirka porazí Hilla, až na to přijde. Porazí ho, stane se šampionem a pak mi bude muset konečně čelit. Protože já teď sejmu Pereiru a diváci se následně dočkají největšího evropského MMA zápasu,“ maloval si polský bojovník zářivou budoucnost.


Je každopádně pravda, že duel Procházky s Blachowiczem by každý velice rád viděl. Aby k němu ale došlo, musí nám být osud také trochu nakloněn. V první řadě musí český samuraj porazit Hilla, ve druhé polský veterán Alexe Pereiru a ve třetí musíme doufat, že se v divizi polotěžké váhy neobjeví další nečekaný vyzývatel, jako je například Magomed Ankalaev, který by si říkal o svou šanci.


Další články