Sleduj nás

Žádné výzvy se nebojím, zdůrazňuje Vémola. Za jakých okolností přejde do těžké váhy?

Žádné výzvy se nebojím, zdůrazňuje Vémola. Za jakých okolností přejde do těžké váhy?
Karlos Vémola chce být prvním člověkem, který na tuzemské scéně ovládne tři hmotnostní kategorie.

Terminátor by rád v sedmatřiceti letech dokázal něco velkolepého. Něco, čím by zavřel pusy údajně i těm posledním kritikům.

Momentálně drží pás polotěžké váhy, ale ten mu nestačí. V merku má pás váhy střední, a pokud osud dá, pokusí se zabojovat i o titul váhy těžké.

"Myslím, že už nemusím nikomu nic dokazovat. Obzvlášť v těžké divizi, kam vlastně vůbec nepatřím. Láká mě být ale tím prvním, který získá tituly hned ve třech váhových kategoriích. To, o čem Buchinger jen mluvil, já prostě vykonám," uvedl Terminátor v rozhovoru pro kaocko.cz.

"Teď už je to na Ondrovi s Paľem. Já se žádné výzvy nebojím. A chtěl jsem to dokázat tím, že se utkám s tím vůbec nejsilnějším mužem, jehož těžká váha momentálně má. Jestli si ale vedení Oktagonu myslí, že si to nezasloužím, tak to akceptuju. Pokud pro mě mají někoho jiného, tak fajn. Já si soupeře nevybírám, nastoupím proti komukoliv. Je mi to jedno," sdělil.


Má to však podmínku. "Nechci zápasit v těžké váze. Nastoupím v ní pouze v případě, že půjde o titulový zápas," zdůraznil Vémola.

Karlos tedy představil své plány a diváky to možná mate. Nevědí, kde s ním počítat dříve. On sám by se prý rád objevil již na turnaji v Německu. Potom ho láká vánoční střet s vítězem duelu Patrik Kincl vs. Alex Lohoré. Uvidíme tedy, zdali to všechno vyjde a jestli mu to dovolí i zdravotní stav.

Další články

Jednooký mezi slepými? Enžl drsně zesměšnil šampiona Clashe

Jakub Enžl není z těch, kteří by potřebovali plnit sociální sítě denně, avšak když už se rozhodne promluvit, jeho slova tnou do živého. Před blížícím se turnajem prolomil mlčení a bez servítků zhodnotil svého soka Karlose Bendu, jehož rétoriku označil za průhledný kalkul a přípravu výmluv pro případnou prohru.

Jednooký mezi slepými? Enžl drsně zesměšnil šampiona Clashe

Dva soupeři za večer? Sivákova troufalost narazila na tvrdou realitu

Trash talk na domácí bojové scéně nabírá na obrátkách. Poté, co Václav Sivák sebevědomě prohlásil, že by hravě zvládl porazit dva elitní soupeře během jediného večera, přišla ledová sprcha. Radek Roušal mu z prosluněné dovolené vzkázal, že na jeho styl „utíkání“ stačí hrubá síla a duel by skončil dřív, než by si diváci stihli dojíst popcorn.

Dva soupeři za večer? Sivákova troufalost narazila na tvrdou realitu

Soupeř je neandrtálec, zuří Baba Jaga a volá po titulové šanci

Světem bojových sportů se šíří ticho, které u Václava Mikuláška nebývalo zvykem. Bouřlivák známý jako Baba Jaga se však nestáhl do ústraní kvůli únavě či ztrátě zájmu, nýbrž kvůli novým životním ambicím, jak prozradil v rozhovoru pro Extra.cz, kde nastínil plány na vlastní gastronomický podnik.

Soupeř je neandrtálec, zuří Baba Jaga a volá po titulové šanci