Sleduj nás

Za prohru s Bendou mohlo zraněné rameno, příště to bude jiné, slibuje Ladislav Tišer a nevyloučil odvetu

Za prohru s Bendou mohlo zraněné rameno, příště to bude jiné, slibuje Ladislav Tišer a nevyloučil odvetuFoto: Clash of the Stars

Láďa Tišer byl v pořadí druhým z trojice soupeřů, kteří vyrukovali na Karlose Bendu. Ani jeden z nich neuspěl.

Všichni vyzývatelé padli v prvním kole, ovšem jenom ten první dokázal Karlose potrápit. Hned jeden z úvodních úderů Dana Maďara otevřel jeho oponentovi obočí, avšak dále z toho nic nevytěžil. Jak on, tak ani Láďa Tišer, který přišel po Danovi. V jeho případě ale za to údajně mohlo zraněné rameno.

„Je to věc, která se objevila už před zápasem. Tomáš (Le Sy, promotér Clashe) to moc dobře ví. Bavili jsme se o tom na hotelu. S tím ramenem jsem měl potíže už delší dobu. Nakonec jsem však do zápasu nastoupil a že to nedopadlo, to je hlavně kvůli tomu zranění. Ale jinak nejsem naštvanej, nezlobím se na Karlose. On je to vycvičenej borec, obdivuju ho. Kdybych neměl zraněné to rameno, mohlo to být jiný, ale nedá se nic dělat, jede se dál. Příště to bude lepší a třeba si to dáme znovu,“ oznámil Láďa skrze své sítě.

Ladislava Tišera patrně mrzí ta scéna, kterou předvedl na hotelu, kde se více než dvě hodiny hádal s promotéry Clash of the Stars, že do souboje nenastoupí (jak nám prozradila recepce hotelu, byly zde nějaké hádky, křik, a ještě v den zápasu hrozilo, že s Bendou bojovat nebude), ovšem teď by rád požádal o druhou šanci. A soudě dle Láďova příspěvku na jeho Facebooku, Clash to s ním i po té teatrální show zjevně zkusí znovu.

Kvůli drobné jazykové bariéře si ten příspěvek dovolíme pro jistotu přeložit. „Takže, nabídka už přišla. Budu zase bojovat, ale musím si dát do kupy rameno a pak na sobě hodně makat. Děkuji za nabídku, brzo to zveřejním.“


Oč se může jednat? Tišer už během propagace zápasu s Karlosem Bendou říkal, že by rád vyzval Filipa Grznára kvůli tomu, jaký to je rasista a jak se vyjadřuje vůči Romům. Filip ale má nicméně nyní políčeno na titul střední váhy, jenž drží Tomáš „Dynamo“ Křižan. A Láďa se v Clashi zrovna vítězně neuvedl, aby si vysloužil Filipovu pozornost. Takže se asi vážně necháme překvapit…


Další články

Ondřej Novotný bere vinu na sebe. Vysvětlil propadák českých bojovníků v Ostravě

Ostravský turnaj Oktagon 84 přinesl fanouškům hořké zklamání, když drtivá většina domácích bojovníků padla pod náporem zahraničních nájezdníků. Promotér Ondřej Novotný se nyní k černé bilanci vyjádřil a překvapivě vzal velkou část viny na svá bedra. Za masakrem českých nadějí totiž stály neustálé změny na startovní listině a extrémně těžký matchmaking.

Ondřej Novotný bere vinu na sebe. Vysvětlil propadák českých bojovníků v Ostravě

Tohle nikdo nečekal, slavný samuraj visel nad propastí bez jakéhokoliv jištění

Viset na kolmé skalní stěně vysoko nad zemí bez jediné jistící karabiny vyžaduje buď čiré šílenství, nebo absolutní zenový klid. Elitní český bojovník Jiří Procházka nedávno pořádně šokoval zástupce největší MMA organizace světa, když jim místo rutinních záběrů z tělocvičny poslal mrazivé video ze svého adrenalinového hazardu nad propastí.

Tohle nikdo nečekal, slavný samuraj visel nad propastí bez jakéhokoliv jištění

Absurdní chování a výmluvy. Škvor hodnotí bojovníky

Elitní postojář a veterán organizace Oktagon MMA Daniel Škvor si nebral servítky. V reakci na nedávné dění na domácí scéně ostře zkritizoval přístup některých zápasníků. Nelíbí se mu hledání výmluv, politikaření ohledně výběru místa zápasu i špatný přístup k celoroční fyzické kondici.

Absurdní chování a výmluvy. Škvor hodnotí bojovníky

Stimulanty nic nezmění. Matěj Peňáz ostře o novém antidopingovém programu

Organizace Oktagon MMA se po vzoru světových gigantů pouští do boje se zakázanými látkami. Zatímco někteří krok vedení kvitují, elitní postojář Matěj Peňáz mírní nadšení. Podle něj testování pouze na stimulanty nepřinese revoluci. Opravdové zemětřesení na scéně podle něj nastane až ve chvíli, kdy se začnou plošně kontrolovat anabolické steroidy a růstové hormony.

Stimulanty nic nezmění. Matěj Peňáz ostře o novém antidopingovém programu

Oktagon odhaluje karty: Pukač mění váhu a Humburger má na stole velkou výzvu

Už žádné drastické shazování kil a trápení v sauně. Slovenský bijec Robert Pukač se rozhodl pro zásadní kariérní krok a definitivně mění váhovou kategorii, což s úsměvem kvitoval i promotér Ondřej Novotný. Organizace zároveň odkrývá karty pro nadcházející turnaje v Liberci a Bratislavě, kde se rýsují třaskavé bitvy.

Oktagon odhaluje karty: Pukač mění váhu a Humburger má na stole velkou výzvu