Sleduj nás

Za pózování u bazénu sklidila Lela Ceterová kritiku. Fanouškům vzkazuje: Máte v hlavě jenom hnůj!

Za pózování u bazénu sklidila Lela Ceterová kritiku. Fanouškům vzkazuje: Máte v hlavě jenom hnůj!Foto: archiv L. Ceterové

Lela Ceterová a její manžel Karlos Vémola si momentálně užívají relaxační dovolenou v Thajsku, kde se oddávají romantickým chvilkám, jako by byli dvě nově zamilované duše.

Je vidět, kde jsou peníze, protože ještě před týdnem podobným stylem řádili ve Spojených arabských emirátech. Jenže, vše jednou končí a dovolenou protahuje už jen Lela a „Terminátor“ se opřel do dvoufázových tréninků. Je to potřeba, protože ho čeká další zápas v Oktagonu MMA.

Překrásná Ceterová se tak ve volném čase rozhodla potěšit svou velkou skupinu fanoušků fotografií z okolí bazénu. Na snímku se odvážně prezentovala v jednodílných plavkách s výrazným výstřihem, který odhalil části jejího dekoltu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Není překvapující, že tato fotografie vyvolala bouři emocí. Kromě mnoha uznalých komentářů se dostala i na stůl některým kritikům. "Proč takový odvážný krok? Vždy jste byla známá svým vkusem. Tohle je trochu příliš," zněly některé z jemnějších názorů v komentářích pod fotkou.

Někteří lidé, bohužel, nepřáli zdravým diskusím a použili vulgarity. To samozřejmě nelibě nesla, protože některá vyjádření byla jednoznačně přehnaná. Na svém sociálním profilu tak ukončila debatu a obrátila se s jasnou zprávou na všechny kritiky:


"Toto je můj Instagram a není určen k tomu, aby sloužil jako skládka pro lidi, kteří mají negativní myšlenky. Máte v hlavě jenom hnůj. Zůstanu sama sebou a nebudu se měnit kvůli tomu, co si lidé myslí. Navíc, kdo by chtěl plavat v tričku při teplotě 31 stupňů?" napsala rozzuřená Lela a nemilosrdně zablokovala profily některých diskutujících.

"Dále mě můžete sledovat od sousedů. Přeji vám krásný den," dodala Vémolova partnerka a hrdá matka dvou dětí.

Zdroj: Instagram Lela CeterováDalší články