Sleduj nás

Yangames Fight Night 6 za námi - report, výsledky, fotografie

Yangames Fight Night 6 za námi - report, výsledky, fotografie
Yangames Fight Night 6 je za námi a pro domácí bojovníky dopadla tato akce přímo parádně. Pojďme se podívat na výsledky.

Pyramidu vyhrál David Vinš, legenda Peter Aerts prohrává s naším Honzou Soukupem a vítězství si připisuje i Tomáš Hron. Podmínky nebyly jednoduché, rozpálený ring, vysoká teplota, ale zápasníci se s tím vypořádali skvěle. Viděli jsme celkem deset fightů hlavní karty, které vám nyní přiblížíme.

YANGAMES PYRAMIDA – K-1 +91 KG - Patryk Proszek vs. David Vinš (Fight A)


Oba borci začali v levém gardu a mohli jsme vidět opatrnější úvod. David Vinš tlačil soupeře na lana a postupně přebíral aktivitu. Ve druhém kole byl polský bojovník v problémech. Vinš trefil několik krásných kombinací, které vždy zavřel lowkickem. Ve třetím kole jsme viděli počítání a Proszek měl na tváři krev. Po skvělém výkonu zvítězil 3:0 Vinš.

YANGAMES PYRAMIDA – K-1 +91 KG - Thomas Froschauer vs. Michal Janáček (Fight B)


Tento zápas byl opakem prvního, žádné oťukávání soupeře, ale tempo. Rakušan měl horší pohyb a nevypadal příliš dobře. Rázem ale trefil Janáčka a poslal ho tak do počítání. Michal ihned vracel a poslal Thomase také na zem, počítaný ale nebyl. Ve třetím kole byl Thomas Froschauer lehce ošetřen, krev z nosu. Následně ho Janáček poslal na zem, ale opět jsme se počítání nedočkali. Rakouského bojovníka už bolel každý úder a právem zvítězil Michal Janáček. V té době tak bylo jasné, že se dočkáme souboje David Vinš vs Michal Janáček.

YANGAMES PYRAMIDA – K-1 +91 KG - Jan Beljajev vs. Jiří Stariat (Fight C)


Už od pohledu byla vidět značná výšková převaha na straně českého borce. Proběhlo několik tvrdých výměn z obou stran a Jirka si zkušeně držel distanc. První kolo vyhrál. Ve druhém kole trefil Jiří bradu soupeře, ale Beljajev vracel. Zápas ubral na tempu a vypadalo, že oba borci mají dost. Druhé kolo bylo vyrovnané a rozhodovalo se tak ve třetím. Třetí kolo byla taková přetlačovaná. Extraroundu by se nikdo nedivil, ale rozhodčí rozhodli ve prospěch domácího borce 3:0.

YANGAMES PYRAMIDA – K-1 +91 KG - Nikola Filipovic vs. Jhonny Pereira


Velmi opatrné první kolo. Taktika, oťukávání. Druhé kolo nabralo na obrátkách. Jhonny Pereira si neustále připravoval Srba do rohu, ale výrazný tlak nepřišel. Zápas byl téměř bez pohybu. Najednou ale přišlo koleno a Jhonny Pereira byl počítaný. Nikola Filipovic vítězí. Pro oko diváka se nejednalo o příliš atraktivní zápas.

SUPERFIGHT – K-1 +91 KG - Peter Aerts vs. Jan Soukup


A konečně jsme se dočkali. Legenda Peter Aerts nastoupil proti Soukupovi. Výšková převaha Aertse a první kolo začalo v solidním tempu. Zápas zdobilo mnoho kopů, dá se říct, že více kopu než úderů. Jednalo se o krásný zápas bez taktického čekání. Oba borci neustále pracovali. Technický zápas vyhrál aktivnější Jan Soukup. Bylo ale vidět, že Peter Aerts si Žluté lázně maximálně užívá.

YANGAMES PYRAMIDA – K-1 +91 KG - Semifinále A – David Vinš vs. Michal Janáček


A vrátili jsme se k pyramidě, kde nás čekal souboj David Vinš vs Michal Janáček. David Vinš ihned poslal Janáčka na zem a měli jsme hned na začátku zápasu počítání. Rázem poslal Janáčka do počítání podruhé. Parádní tvrdé kombinace Davida Vinše posílají Janáčka znovu na zem a rozhodčí ukončuje zápas. Po dvou minutách postupuje David Vinš.

YANGAMES PYRAMIDA – K-1 +91 KG - Semifinále B – Jiří Stariat vs. Nikola Filipovic


Druhé semifinále obstaral Jiří Stariat vs. Nikola Filipovic. Jirka tlačil, ale i Nikola Filipovic se dostával do tempa. Viděli jsme několik přestřelek a ve druhém kole byl Filipovic počítaný. Následovalo několik klinčů, kde byla znát výšková a váhová převaha českého zápasníka. Srb musel tvořit a bodovat. I když se mu to moc nedařilo, tak zápas dle rozhodčích vyhrává. Viděli jsme sympatický výkon od Stariata.

WASO EUROPEAN MMA TITLE FIGHT -96 KG - Oskar Trzupek vs. Prince Aounallah


Možná jeden z budoucích soupeřů Karlose Vémoly nastupil podle pravidel MMA k zápasu na 3x5 minut. Ihned po startu měl Prince Aounallah parádní pohyb a rozdal několik tvrdých lowkicku. Následné naskočené koleno a dostalo polského zápasníka na zem, který pak byl pod brutálním tlakem. Několik přesných ran a loktů po chvilce ukončilo zápas. Dominantní výkon, který předvedl Prince Aounallah. Následně Prince Aounallah vyzval Karlose Vémolu, který vstupil do ringu a oba borci si vyříkávali situaci. Můžeme se těšit na listopad do Liberce, kde se s největší pravděpodobností utká Karlos Vémola a Prince Aounallah.

WAKO PRO EUROPEAN TITLE FIGHT – K-1 +94 KG - Piotr Romankevich vs. Tomáš Hron


Rázem jsme tu měli další parádní zápas o titul. O ten se postaral Piotr Romankevich vs. Tomáš Hron. Duel byl na pět kol po třech minutách. Oba do sebe začali pouštět tvrdé kombinace. Jednalo se o velmi ostrou bitvu, která určitě nebyla o čtení soupeře. Piotr ukazoval dobré ruce, ale Hron tlačil. Zaslouženě vyhrál první kolo. I druhé kolo nabíralo na obrátkách a Tomáš chodil za soupeřem. Rozdával tvrdé spodky zakončené lowkicky. Viděli jsme zápas plný přebírání. Hron neustále hrnul soupeře a bylo vidět, že Piotr Romankevich toho má dost. Ve třetím kole odchází fyzicky. Couvání do provazů a několik inkasovaných úderů značilo, že se blíží konec. Na začátku čtvrtého kola je Piotr v počítání a rozhodčí ukončuje zápas.

YANGAMES PYRAMIDA – K-1 +91 KG - Finále – David Vinš vs. Nikola Filipovic


David začal aktivně a tlačil soupeře. Najednou se ale ocitl v počítání a Filipovic si začal věřit a tlačil na pilu. Vinš se rychle zotavil a rozdával tvrdé kombinace zakončené lowkicky. Druhé kolo bylo vyrovnané z obou stran. Ve třetím kole se objevilo krvavé zranění u českého borce na tváři, ale David bodoval a na samotný závěr mu zbylo více sil. Vyhrál tak spravedlivě 2:1 na body. Obrovská gratulace a výborný výkon od Vinše.

Další články